Instagram 'u' ile başlayan mail uzantısı

Sorunun çözümünü kendi açtığım konuda bulunmuştur. Çözüm şu;
İlk önce kilitlenen hesabınıza kayıtlı olan telefon numarasını kullanarak yeni bir hesap açmayı deneyin. Hesaptan bilgileri kaydetmeden çıkın. Akabinde yeni oluşturduğunuz hesaba giriş yapın fakat şifreyi yazmayın. "giriş yapmak için yardım al" diyerek, hesabı açtığınız telefon numarasını bu bölüme yazın ve giriş yapın. Henüz bitmiyor işimiz, akabinde tekrardan bilgileri kaydetmeden çıkış yapın hesaptan. Tekrardan "giriş yapmak için yardım al" sayfasına dönerek kilitlenen hesabınızın kullanıcı adını kutucuğa yazın. Hemen ardından zaten karşınıza iki seçenek çıkacaktır. O sayfada ise SMS göndermesini isterseniz hesaba giriş için özel linki size SMS yolu ile gönderecektir. Umuyorum ki bu sorununuzu çözecektir.

Bende aynı sorunu yaşıyorum ama hesabım şuan kullanılamayan eski numaram üzerine kayıtlıymış bu yüzden sms alamıyorum e postam ise @u ile başlayan birşey benim de almamın bi yolu yok mu

Sorunun çözümünü kendi açtığım konuda bulunmuştur. Çözüm şu;
İlk önce kilitlenen hesabınıza kayıtlı olan telefon numarasını kullanarak yeni bir hesap açmayı deneyin. Hesaptan bilgileri kaydetmeden çıkın. Akabinde yeni oluşturduğunuz hesaba giriş yapın fakat şifreyi yazmayın. "giriş yapmak için yardım al" diyerek, hesabı açtığınız telefon numarasını bu bölüme yazın ve giriş yapın. Henüz bitmiyor işimiz, akabinde tekrardan bilgileri kaydetmeden çıkış yapın hesaptan. Tekrardan "giriş yapmak için yardım al" sayfasına dönerek kilitlenen hesabınızın kullanıcı adını kutucuğa yazın. Hemen ardından zaten karşınıza iki seçenek çıkacaktır. O sayfada ise SMS göndermesini isterseniz hesaba giriş için özel linki size SMS yolu ile gönderecektir. Umuyorum ki bu sorununuzu çözecektir.
Kesin net çözüm bu mudur herşeyi denedim nafile banada u ile baslayan bilmediğim mail gösteriyorlar...
Tek tek anlatırmısınız bir daha ayrıntılı tam anlayamadım

Çözümü çok basitmiş 1 saattir nelerle uğraşıyorum ya :D

İlk olarak giriş yapmak için yardım al kısmına gelin ve kullanıcı adınızı yazın.
Sonrasında e-postaya kod gönderme kısmı çıkacak ve kullanıcı adınız@user-instagram uzantılı bir mail adresine kod gönderecek.
-sanırım bu Instagram'ın hesap güvenliği için yaptığı birşey- Tamam diyip daha fazla yardım al kısmına basın. O zaman kayıtlı olan e-postanız ya da telefon numaranız çıkacak. Onlara kod gönderip kolaylıkla hesabınızı geri alabilirsiniz ve şifre değiştirtecek o kadar.
Yardım edebildiysem ne mutlu bana

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210410-222336_Instagram.jpg
    Screenshot_20210410-222336_Instagram.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 1.585
  • Screenshot_20210410-223610_Instagram.jpg
    Screenshot_20210410-223610_Instagram.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 1.528
  • Screenshot_20210410-223748_Instagram.jpg
    Screenshot_20210410-223748_Instagram.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 1.470
  • Screenshot_20210410-224036_Instagram.jpg
    Screenshot_20210410-224036_Instagram.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 1.450
Merhabalar, şu anda telefon numaram ile hesabımı geri aldım ve 'u' yazan mail adresini öğrendim.
'@user-instagram.com' belki işinize yarar diye söyleyeyim dedim. Telefon numaranız kayıtlı ise hesabınıza 'şifremi unuttum' deyip telefon numaranızı seçerek alabiliyorsunuz haberiniz olsun, iyi akşamlar.

Öncelikle herkese merhabalar, iyi akşamlar. Instagram'ımı kullanırken birden kapandı ve 'hesabını güvene almak için şifreni yeniledik. Giriş ekranında "şifreni mi unuttun?" bağlantısına tıkla ve hesabına erişmek için talimatları izle.' diye bir uyarı verdi. Şifremi unuttum bağlantısına bastığımda ise Instagram ismimin ilk harfi ve son harfini kullanmış bir şekilde 'I******10@u*****.com' diye bir uzantıya e posta gönderdi, 'ı' ve '10' Instagram hesabımın ilk ve son harfleri. Benim böyle bir hesabım hiçbir zaman olmadı ve '@u' ile başlayan o uzantı nedir? Şu güne kadar şifremi hep telefon numarasından değiştirdim benim hesabımı geri almak için ne yapmam gerekiyor anlayamadım. Bilen varsa ve yardımcı olursa çok mutlu olurum. İyi akşamlar.
Ben de aynı sorunu yaşamaktayım. Telefonum kayıtlıydi ama guvenlik ayarlarin nedeniyle telefon SMS gitmiyor.

Geri
Yukarı