İnstagram "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu" hatası

toprakcanakyapi

Kilopat
Merhabalar, son zamanlarda Instagram uygulaması üzerinden giriş yapamıyorum. Giriş yapmaya çalıştığımda başlıkta da belirttiğim gibi "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu." şekilde bir hata alıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Denediklerim;
1-İnstagram uygulamasını silip tekrar yükledim.
2-VPN ile, VPN olmadan, mobil veriyle ve Wi-Fi ile denedim hep aynı hatayı verdi.
3-Telefonu formatladım düzelmedi.
4-Facebook ile çıkış yapıp tekrar bağlandım düzelmedi.
5-İnstagrama güncelleme gelmesini bekledim güncelleme gelince güncelledim yine düzelmedi.

NOT: iPhone 5s kullanmaktayım.

Bu da hatanın resmi;

366657

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geçen sene 1 2 hafta bu sorunu yaşamıştım. Kendiliğinden düzeldi.

Hesabın fazla şikayet almış olabilir veya birisi tarafından çalınmıştır bilinmez. Tam belirli bir fikrim yok ama belki de kullandığın telefon için gelen bir instagram güncellemesi yüzündendir.

Ben de geçen sene 1 2 hafta bu sorunu yaşamıştım. Kendiliğinden düzeldi.
O zaman mecbur bekleyeceğiz.
Hesabın fazla şikayet almış olabilir veya birisi tarafından çalınmıştır bilinmez. Tam belirli bir fikrim yok ama belki de kullandığın telefon için gelen bir instagram güncellemesi yüzündendir.
Başka telefondan ve kendi telefonumda safari üzerinden giriş yapabiliyorum. Sanırım dediğinizi gibi bir İnstagram güncellemesi yüzünden böyle bir sorun oluştu. Acaba instagramın daha eski sürümünü indirme şansım var mı?

O zaman mecbur bekleyeceğiz.

Başka telefondan ve kendi telefonumda safari üzerinden giriş yapabiliyorum. Sanırım dediğinizi gibi bir İnstagram güncellemesi yüzünden böyle bir sorun oluştu. Acaba instagramın daha eski sürümünü indirme şansım var mı?
Android olsaydı indirebilirdin ama Apple buna izin vermiyor dosyayı bulsan bile jailbreak olmadan yükleyemezsin.

Telefonunuz için çıkan son iOS versiyonunu kullanıyorsunuz değil mi?
Evet son çıkan iOS versiyonunu kullanıyorum.
Aldığım hatanın çözümünü buldum ve oldu. Öncelikle instagram hesabınızı bilgisayar veya başka bir telefon üzerinden açın. Sonrasında telefon numaranızı kaldırın ve tekrar ekleyip onaylatın. İnstagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırıp tekrar yükleyin ve şifremi unuttum kısmına tıklayın. Telefon numaranızı girerek gelen onay kodu ekranına, telefonunuza SMS yoluyla gelen kodu yazın. Artık instagrama girebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben farklı cihazlarla girmeyi deneyince de aynı sorunu yaşıyorum telefonu sıfırladım olmadı vpn indirdim olmadı ve İOS kullanıyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı