Instagram ve TikTok'ta etkileşim alamamak

Hocam yakışıklı ya da güzel olmanız bu konuda yardımcı olabilir. Ekstrem bir yakışıklılığınız yoksa farklı bir tarz yapabilirsiniz. Sosyal medyada da etkileşim için karşı cinsin ilgisini çekmeniz gerek artık.
Haklısınız hocam hepinize çok teşekkür ederim 🙏

Etiket falan hepsi fasa fiso şeyler aç 1 saat boyunca TikTok'ta gündemi takip et en çok ilgi alan şarkılara özel bir şeyler yapmayı dene dümdüz de calabilirsin ya da üstüne gitar solosu bile ekleyebilirsin hayal gucune ve yetenigine birakiyorum artik orayı. He bir de yakisikliysan zaten çok önden baslarsin.

Etiket falan hepsi fasa fiso şeyler aç 1 saat boyunca TikTok'ta gündemi takip et en çok ilgi alan şarkılara özel bir şeyler yapmayı dene dümdüz de calabilirsin ya da üstüne gitar solosu bile ekleyebilirsin hayal gucune ve yetenigine birakiyorum artik orayı. He bir de yakisikliysan zaten çok önden baslarsin.
Hocam elimden geldiğince gündemde olan ve yıllanmış güzel şarkıları coverliyorum ama dediğiniz gibi etkileşim alan şarkıları takip etmeye çalışacağım

Aynı zamanda işi paraya dökmek istiyorsanız linç yiyebileceğiniz şeyler yapabilirsiniz.
Hocam çok para kazanacak bile olsam kendimi tabiri caizse rezil ederek linçleterek kazanmayı doğru bilmiyorum.Artık dediklerinizden yola çıkarak bir şeyler yapmaya çalışacağım tekrardan çok teşekkür ederim 🙏

Hocam elimden geldiğince gündemde olan ve yıllanmış güzel şarkıları coverliyorum ama dediğiniz gibi etkileşim alan şarkıları takip etmeye çalışacağım.

Hocam çok para kazanacak bile olsam kendimi tabiri caizse rezil ederek linçleterek kazanmayı doğru bilmiyorum. Artık dediklerinizden yola çıkarak bir şeyler yapmaya çalışacağım tekrardan çok teşekkür ederim 🙏

Ne zamandır yapıyorsun bilemicem fakat daha 1 ay öncesine kadar carti ve travisin şarkısı fein çok ünlüydü ve buna bir suru dehşet iyi gitar solosu yapan adam gördüm hepsi de bayağı izlenmişti. Böyle popüler kültürün sevdiği şeyleri kaçırmamaya bak.

Popüler şarkılar dene.
Çok uzun tutma videoyu.
Böyle müzik şeylerinden keşfete düşmek istiyorsan yetenekli olman lazım, mesela bir kişi şov yapsa çok güzel gitar çalsa hemen keşfete düşer sıradan olmadığı için.
Sadece gitar çalma kendi tarzını kat.

Ne zamandır yapıyorsun bilemicem fakat daha 1 ay öncesine kadar carti ve travisin şarkısı fein çok ünlüydü ve buna bir suru dehşet iyi gitar solosu yapan adam gördüm hepsi de bayağı izlenmişti. Böyle popüler kültürün sevdiği şeyleri kaçırmamaya bak.

Hocam 5 yıldır klasik gitar çalıyordum son birkaç aydır elektroya merak sardım fakat o kadar solo alabilecek kabiliyete sahip değilim suanlik sadece cover yapıyorum

Popüler şarkılar dene.
Çok uzun tutma videoyu.
Böyle müzik şeylerinden keşfete düşmek istiyorsan yetenekli olman lazım, mesela bir kişi şov yapsa çok güzel gitar çalsa hemen keşfete düşer sıradan olmadığı için.
Sadece gitar çalma kendi tarzını kat.
Haklısınız hocam çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı