Instagram ve twiterda nasıl fenomen olunur?

teknoz

Centipat
Daha fazla  
Evet bunu tartışalım istiyorum, aynı YouTube twiter Instagram hesabıyla fenomen olmaya çalışmak mantıklı mı? Mention, DM gibi şeyleri nasıl kullanmalıyız? Buyurun...

Genel olarak YouTube'da başarılı olan insanlar Instagram ve Twitter'da çok da fazla takipçiye ulaşamıyorlar. Mesela benim 4 K abonem var instagramda 400 takipçim var. Twitter'da 100 takipçim var 🤣

Evet bunu tartışalım istiyorum, aynı YouTube twiter Instagram hesabıyla fenomen olmaya çalışmak mantıklı mı? Mention, DM gibi şeyleri nasıl kullanmalıyız? Buyurun...

YouTube'da mantıklı, son zamanlarda Türkiye'de CPM bayağı arttı (bin izlenme başına kazanç) 6.6'lara yükselmişti ortalama yanlış hatırlamıyorsam, Twitter ve Instagram fenomenliği hakkında pek bilgim yok, fakat YouTube'da SEO (Search Engine optimization) bilgin olması ve en önemlisi samimiyet gerekiyor, bununla beraber profesyonel bir şekilde Photoshop ve Camtasia, filmora, Movavi, Vegas Pro veya Premiere vs. gibi programları bilmen gerekiyor. Güzel ekipmanların olması gerekiyor kimse piksel piksel ve boğuk sesli bir videoyu beğenmez.

Genel olarak YouTube'da başarılı olan insanlar Instagram ve Twitter'da çok da fazla takipçiye ulaşamıyorlar. Mesela benim 4 k abonem var Instagram'da 400 takipçim var. Twitter'da 100 takipçim var 🤣

Benim YouTube üzerinden kanalımda 2K abonem var, IG 200 takipçim var, Twitter kullanmıyorum. Şimdi Twitch başlamayı düşünüyorum.

Ya normal insanlardan farklı olacak bir özelliğin olmalı ya da insanların dikkatini çekecek bir şeyin olmalı.

Böyle bir şey aslında tam olarak gerekmiyor, yeteneğin olmasa bile kışkırtma veya çocuk videosu çekerek yeteneği olan insanların önüne geçiliyor, oradan çek johny johny yes papa al 20 milyon izlenme şaak 140.000₺ tahmini gelir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağdaki gibi davranınca kafadan 300 bin gelir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı