Instagram ve WhatsApp için telefon önerisi

Daha fazla  
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum fiyatı önemli değil fakat verdiğim parayı hak etmesini istiyorum. O kadar sık oyun oynamam fakat Instagram ve Whatsapp gibi uygulamaları sık kullanırım bu yüzden sarjının 1 günü çıkarabilmesi ve fazla ısınmaması benim için önemli. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak bütçenizi belirtin. Eğer bütçeniz 1300 TL üzerinde ise J7 Prime ya da Iphone 6s alabilirsiniz.

Biraz daha açıklayayım o halde. Uzun süredir para biriktiriyorum, bu yüzden bütçem telefon için sınırsız. iPhone almayı düşünmüyorum. Kamera, performans, sarj ve ısınma yönüyle genel anlamda en iyi denilebilecek, uzun süre kullanabileceğim sağlam bir telefon arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Biraz daha açıklayayım o halde. Uzun süredir para biriktiriyorum, bu yüzden bütçem telefon için sınırsız. iPhone almayı düşünmüyorum. Kamera, performans, sarj ve ısınma yönüyle genel anlamda en iyi denilebilecek, uzun süre kullanabileceğim sağlam bir telefon arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Uzun süre kasmadan donma yaşamadan kullanmak istiyorsanız hem güncel hem de donanım üst seviye bir telefon olacak. Mi6 derim ben. Mi8 ı beklemeniz daha uygun olur ama. Güncellik konusunda iPhone 5 yıl kadar destek veriyor telefonlara. Samsung 2 yıl falan güncelleme veriyor bazen hiç vermiyor. Ben Xiaomi diyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı