Instagram video arşivi satmak kazançlı olur mu?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde 800'den fazla video içeren bir arşiv var. Bunu satmak istiyorum. Rağbet görür mü?

Merhaba 48.000 video var elimde grup grup ayrılı bir süredir satamıyorum video sayısını arttırıp satabileceğiniz yeri düzgün seçerseniz iş görebilir.

Arşivin içeriğine bağlı. Eğer ki bir sayfa alıp bunu her videosunda kullanabilecekse, 100TL gibi bir fiyattan alıcısı çok olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arşivin içeriğine bağlı. Eğer ki bir sayfa alıp bunu her videosunda kullanabilecekse, 100TL gibi bir fiyattan alıcısı çok olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemistim bunu :)

Merhaba 48.000 video var elimde grup grup ayrılı bir süredir satamıyorum video sayısını arttırıp satabileceğiniz yeri düzgün seçerseniz iş görebilir.
Hocam nereden ve kaça satıyorsunuz?

İzlemistim bunu :)

Hocam nereden ve kaça satıyorsunuz?
İtem satış platformunda 215 TL'ye satıyorum komisyonlar ile falan net gelir 199.95 TL bir süre sonra para çekim içinde 5 TL ödüyorsunuz mağazayı tanıtmak için dopingler vs kullanırsanız extra ücretlerde onlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı