Instagram videosu iyi mi?

Onu yapmıştım hocam iPhone 15 Pro ile çekmiştim arkaya da yankı müziği koymuştum acayip efsane olmuştu iyi hatırlattınız telefona bakayım bulayım bir hocam :D

Güzel olur güzel. :D

Güzel olur güzel. :D
15 Pro ile çektiğim videoyu bulamadım ama şuan bu videoyu düzeltmeye çalışacağım hocam.

Nasıl olmuş hocam? Bulanık gözüküyor ise ayarlardan çözünürlüğü yükseltebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
15 Pro ile çektiğim videoyu bulamadım ama şu an bu videoyu düzeltmeye çalışacağım hocam.

Nasıl olmuş hocam? Bulanık gözüküyor ise ayarlardan çözünürlüğü yükseltebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Simge'nin sesi yarıda kalmış :D ama gayyet güzel. Kaç model ve motor hacmi ne bu Corolla'nın?

Toyota Corolla 2019 model 1.6 litrelik benzinli 132 HP motor var hocam.
Hay maşallah, bizde bir tane Opel Astra J 1.3 CDTI HB 95 HP 2015 var birde Opel Astra K 2020 1.4T 150 HP var.

Bizde bir tane Opel Astra J 1.3 CDTI HB 95 HP 2015 var bir de Opel astra k 2020 1.4t 150 HP var.

Bizde bir de astra g 1998 91 HP model var hocam yokuş çıkarken torpidosu tangırtı yapmasa iyi araba :D

Bizde bir de astra g 1998 91 HP model var hocam yokuş çıkarken torpidosu tangırdamasa iyi araba :D

Bizim astra k maşallah yokuşta sürerken düz yol mu bu dedirtiyor nazar değmesin. Astra J yerine Corolla alacaktık ama baktığımız Corolla'nın km yüksekti.

Şarkıyla uyumlu yaparsanız daha iyi olur çekimler iyi daha iyi bir ortamda çekseniz daha iyi olur.
Sağolun hocam farklı türde çekimler yapmayı deneyeceğim.

Bizim astra k maşallah yokuşta sürerken düz yol mu bu dedirtiyor nazar değmesin. Astra J yerine Corolla alacaktık ama baktığımız Corolla'nın km yüksekti.
Astra da iyidir hocam, güle güle kullanın :)

15 Pro ile çektiğim videoyu bulamadım ama şuan bu videoyu düzeltmeye çalışacağım hocam.

Video sürekli kesintiye uğruyor gibi geçişlerin biraz daha akıcı olması daha iyi olacaktır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı