Instagram, Yorumlar Bölümü İçin Anket Oluşturma Özelliği Sunacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Instagram Yorumlar Anket

Instagram, bazı kullanıcıların gönderilerindeki yorumlar bölümüne anket oluşturmasına izin vererek içerik oluşturuculara daha fazla etkileşim olanağı sunacak. Instagram Başkanı Adam Mosseri testi yayın kanalından duyurdu ve hem normal yayın gönderileri hem de Reels’teki yorumlara anket eklenebileceğini kaydetti. Bunun şu an için sadece küçük bir test olduğu ancak yakında herkes için yayınlanacağı ifade ediliyor. Yorumlar bölümündeki […]

Devamı: Instagram, Yorumlar Bölümü İçin Anket Oluşturma Özelliği Sunacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu zaten yok muydu? Video sahibi anket açabiliyordu. Eğer bir de izleyiciler anket açabilecekse hiç getirmesinler, yorum kısmı çöp olur. GIF'ler geldi hiç normal yorum yok ortada. Bir de anket gelir İnsta kitlesi cıvıtır iyice.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bayağı yazdan beri falan yok mu zaten? Ben en az 2 aydır falan görüyorum bunu. Beta da kullanmıyorum.
Bu zaten yok muydu? Video sahibi anket açabiliyordu. Eğer bir de izleyiciler anket açabilecekse hiç getirmesinler, yorum kısmı çöp olur. GIF'ler geldi hiç normal yorum yok ortada. Bir de anket gelir İnsta kitlesi cıvıtır iyice.
Evet, bu özelliği belirli kullanıcılar kullanabiliyordu. Yakında herkese açık bir özellik olacak.

Geri
Yukarı