"Instagram'a bağlanamadık" hatası

mevtcan bahav

Centipat
Daha fazla  
Instagram'a bilgisayardan girmeye çalıştığımda böyle bir sorun cıkıyor. İnternet var. Google'a ve YouTube'a gırıyor. Bugün son 2 saattir olmaya başladı bu. Neden olabilir sizce?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
ZÜKERBERKKK aldığından beridir (Bende) hep sorunlu idi İnstagram. Hesap açamıyorum, Yorum atınca ceza veriyordu, beğeni yapamıyordum. Sanırım Kronikleşmiş artık...

Durduk yere arada benim de Instagram anasayfam çöküyor. Instagram tarayıcı üzerinde baya sıkıntılı bu aralar. Sen yine de evdeki internetten değil de mobil internetin varsa o internetten bağlanıp giriş yapmayı dener misin?

Durduk yere arada benim de Instagram anasayfam çöküyor. Instagram tarayıcı üzerinde bayağı sıkıntılı bu aralar. Sen yine de evdeki internetten değil de mobil internetin varsa o internetten bağlanıp giriş yapmayı dener misin?

Telefondan aynı ınternetle girince sorun olmadı. Bilgisayarda nıye boyle dıyor anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Firefox'ta bir sürü reklam-tracker engelleme eklentisi var ve bugün ilk defa bu sorun bende de oldu. Ama sonra eklentisiz Microsoft Edge'de denedim ve girdi. Yani sorun tracker engelleyicilerde hocam.

Geri
Yukarı