İnstagrama video yüklerken ''seçtiğin video dosyası türü desteklenmiyor'' Hatası

Masuraki

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda videoları hazırlıyorum, bilgisayardan instagrama video atmak mümkün olmadığı için telefonuma yüklüyorum fakat ''seçtiğin video dosyası türü desteklenmiyor'' hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya türü .mp4, AVI gibi türleride denedim.
Bilgisayardan instagrama video yüklemek mümkün mü? BlueStacks gibi emülatörleri denedim, BlueStacks çok kasıyor. LDplayer videoyu buldurtmuyor, Tencent Buddy Gaming ise instagrama girmiyor. (APK ile kuruyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p veya daha düşük mp4 videolar yüklemelisin.

Video çözünürlüğü 1080p den büyükse kabul etmeyecektir seçtiğin çözünürlük nedir?
Birde dosya boyutu büyük olursa kabul etmeyecektir.

Video 60 saniyeden uzunsa IGTV ile yüklemelisin.

Bilgisayarda videoları hazırlıyorum, bilgisayardan instagrama video atmak mümkün olmadığı için telefonuma yüklüyorum fakat ''seçtiğin video dosyası türü desteklenmiyor'' hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayardan instagrama video yüklemek mümkün mü? BlueStacks gibi emülatörleri denedim, BlueStacks çok kasıyor. LDplayer videoyu buldurtmuyor, Tencent Buddy Gaming ise instagrama girmiyor. (APK ile kuruyorum)

Opera Anlık Görüntü_2019-06-30_180424_support.sendible.com.png

Videonuz bu özellikleri destekliyor mu bir bakabilir misiniz?

Instagram'a girin sağ tık öğeyi denetle yapıp şu tuşa basın
410849
ardından sayfayı yeniden başlatın. Profilinize gidip + butonuna basın sonrasında istediğiniz dosyayı seçin. Bu arada hiç denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı