Instagram'da Altuğ adlı kişinin yaptığı hediye etkinlikleri gerçek mi?

arda727272

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Instagram'da a*tuğ adlı kişinin çek*l*şler* gercek mi yoksa sahte mi? Yardımcı olur musunuz? Anlamadım 2 günde bir telefon pırlanta vs. veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam Instagram'da a*tuğ adlı kişinin çek*l*şler* gercek mi yoksa sahte mi? Yardımcı olur musunuz? Anlamadım 2 günde bir telefon pırlanta vs. veriyor.

Tanınan birisi değil o kadar. Güvenilir olduğunu düşünmüyorum ama katılmak da sana bir şey kaybettirmez ama bir şey kazandırmaz da :D

Bilmiyorum çekiliş için ne yapman gerekiyor fakat senden takip etmeni istiyorsa hesabı kesin sahtedir. Düşünsene adam bu şekilde takipçi kasıp kılıf olarak da tanıdığı bir hesabı ya da kendi hesaplarından birini kazanan çıkaracak. Bence geçmişine bak kimlere çıkmış önceki çekilişler hep tekrarmı ediyor.

Bence gerçek. Pırlanta veriyor sonuçta. Bence gerçek olabilir. Neden gerçek olmasın ki? Böyle şeylere katılmayı seviyorum. Tüm sülalemi etiketledim. Bence gerçek.
Knk banada ilk başlarda öyle geliyodu ama sonradan saçma gelmeye başladı 2 günde bir 20 bin tllik telefon kolye televizyon noluyo der insna

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı