Instagram'da banlanan hesabın e postası nasıl değiştirilir?

Railanis

Femtopat
Daha fazla  
Instagram'dan banlandim ve en çok kullandığım e posta hesabım orada kaldı, onu tekrar kullanmak istiyorum. Nasıl geri alırım?

Instagram'dan banlandim ve en çok kullandığım e posta hesabım orada kaldı, onu tekrar kullanmak istiyorum. Nasıl geri alırım?
Alamazsınız. Ancak yeni üyelik açarken + metoduyla aynı maili kullanabilirsiniz.

Örnek mail adresini [email protected] olsun.
Mail adresi kısmına sitelere
[email protected] [email protected]

gibi yazabilirsiniz. Sitelerin çoğu kabul eder. Aynı maili bir çok hesapta kullanabilirsiniz böylece. Sonuna sayılarda ekleyebilirsiniz. Örnek [email protected] gibi. Buradaki ana nokta normal gmail adresinizin başından sonra @ gmail yazmak yerine + işareti koyup yazacağınızı yazıp sonra @gmail yazmaktır.

Çoğu kişi bilmez. Gmail varsa bu şekilde kullanabilirsiniz. Outlook , Hotmail bunu destekliyor mu bilmiyorum. Desteklemiyor olabilirler.

Alamazsınız. Ancak yeni üyelik açarken + metoduyla aynı maili kullanabilirsiniz.

Örnek mail adresini [email protected] olsun.
Mail adresi kısmına sitelere
[email protected] [email protected]

gibi yazabilirsiniz. Sitelerin çoğu kabul eder. Aynı maili bir çok hesapta kullanabilirsiniz böylece. Sonuna sayılarda ekleyebilirsiniz. Örnek [email protected] gibi. Buradaki ana nokta normal gmail adresinizin başından sonra @ gmail yazmak yerine + işareti koyup yazacağınızı yazıp sonra @gmail yazmaktır.

Çoğu kişi bilmez. Gmail varsa bu şekilde kullanabilirsiniz. Outlook , Hotmail bunu destekliyor mu bilmiyorum. Desteklemiyor olabilirler.
Peki banlanan hesabımı silebilir miyim? O e postayı başka bir hesapta kullanmam lazim

Banlanan hesapla ilgili hiçbir değişiklik yapılmaz. Firmalar yapmaz. Gayet güzel açıkladım. O şekilde aynı mailinizi eklesenize istediğiniz hesaba? Mailler yine o mailinize gelecek zaten. Gmaile kendi mailinize gireceksiniz gelen mail direk gelen kutunuza gelecek. Yani +lı diye tekrar giriş yapmanıza gerek yok.

Dosya Ekleri

• 1674569755675.png
    1674569755675.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı