Instagram'da başka ülkelerin sunucularına bağlanmak

quazzart15

Centipat
Daha fazla  
Merhaba direk konuya gireyim. Biliyorsunuz Instagram'da Reels'lar yaşadığınız ülkeye göre şekilleniyor. Mesela TR'deysek içeriklerin %80'i Türk geriye kalan %20'si ise Amerikan veya global içerikler. Türkiye'de yaşamama rağmen başka ülkelerin sunucularına girmek istiyorum. İnternette araştırma yapmama rağmen bunun hakkında tek bir yazı bulamadım. Örnek olarak İtalyan içerikleri görmek istediğimi varsayalım, bunu nasıl yapabilirim?(not: Bazı ülkelerin VPN'leri maalesef ücretli)
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba direk konuya gireyim. Biliyorsunuz Instagram'da Reels'lar yaşadığınız ülkeye göre şekilleniyor. Mesela TR'deysek içeriklerin %80'i Türk geriye kalan %20'si ise Amerikan veya global içerikler. Türkiye'de yaşamama rağmen başka ülkelerin sunucularına girmek istiyorum. İnternette araştırma yapmama rağmen bunun hakkında tek bir yazı bulamadım. Örnek olarak İtalyan içerikleri görmek istediğimi varsayalım, bunu nasıl yapabilirim?
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Hangi ülkenin sunucusundan izlemek istiyorsanız VPN ile o ülkeye bağlanın.

Hocam bazı ülkelerin ücretsiz VPN'i yok para ile satılıyor. Sorun da orada başlıyor maalesef.

Hocam başka uygulamaları deneyin veya kendinizi internette herhangi bir şekilde başka ülkede gösterın.

Yaşadığınız bölgeye göre değil beğendiğiniz, kaydettiğiniz içeriklere göre şekilleniyor daha çok. Yeni instagram hesabı açarsanız Türkçe içerikler çıkar ama bunu %100 istediğiniz dile çevirebilirsiniz.
Telefon dilini ve uygulama dilini değiştirmek işe yarayabilir.

Onun dışında VPN var başka da bir yol yok diye biliyorum. Zaten Youtube gibi konum seçme falan yok Instagram'da.

Yaşadığınız bölgeye göre değil beğendiğiniz, kaydettiğiniz içeriklere göre şekilleniyor daha çok. Yeni instagram hesabı açarsanız Türkçe içerikler çıkar ama bunu %100 istediğiniz dile çevirebilirsiniz.
Telefon dilini ve uygulama dilini değiştirmek işe yarayabilir.

Onun dışında VPN var başka da bir yol yok diye biliyorum. Zaten Youtube gibi konum seçme falan yok Instagram'da.
sağolun hocam cevap için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı