Instagram'da benimle alakası olmayan beğeniler neden kaynaklanıyor?

• Konuyu başlatan zawi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 264

zawi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba son 3 4 aydır Instagram beğeni geçmişimde asla beğenmediğim gönderiler var ve her gün artıyor. Hesabımda iki faktörlü doğrulama da var. Sanırım tarayıcı üzerinden bağlandığımda böyle oluyor yeni oluşturulmuş bir hesapta test ettim. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sorunun kaynağı nedir yardımcı olabilir misiniz?

Instagram'ın son güncellemesinden sonra Beğenileri Yönet kısmı kayboldu. Beğendiğimiz gönderileri nereden görebiliyoruz?

Bu arada sizin dediğiniz şey genellikle intagram ile ilgili 3. parti uygulamalar ile kullanmaktan dolayı da oluyor. Reshare programları gibi...

Instagram'ın son güncellemesinden sonra Beğenileri Yönet kısmı kayboldu. Beğendiğimiz gönderileri nereden görebiliyoruz?

Bu arada sizin dediğiniz şey genellikle intagram ile ilgili 3. parti uygulamalar ile kullanmaktan dolayı da oluyor. Reshare programları gibi...
Beğenmeleri yönet kısmını hesaplarımın birinde var birinde yok o konuyu anlamış değilim. Ama herhangi bir 3. parti uygulama kullanmadım. Tarayıcıdan oturum açtıktan sonra oldu bunlar. Yeni açılmış bir hesapta da denedim o da aynı şekilde.

Windows kaynaklıdır bende yok Mozilla Firefox ile dene.
Bu saatten sonra bir şey değişir mi peki tarayıcıyı değiştirsem

Geri
Yukarı