Instagram'da biri takipten çıkınca stres olmak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana cidden bu sosyal medya bağımlılığı nedeniyle oluyor. İnstagram Twitter Facebook TikTok hepsini derhal yok edin. YouTube kalabilir sadece. YouTube çok sıkıntılı değil diğerleri gibi.
Hocam yani bağımlılıktan mı oluyor bu?

Hocam yani bağımlılıktan mı oluyor bu?
Aynen öyle hocam. Günde 4 saatten daha çok sosyal medyada takılıyorsanız kesinlikle bir sıkıntı var demektir. Bu bağımlılığa işaret ediyor. Ve bağımlılık yüzünden takipten birisi çıkınca stres yapıyorsunuz.

Mesela benim Instagram hesabım var. Günde en fazla 20 dakika kalıyorum. O da arkadaşımla sohbet etmek için.

Konuyu bi okusaydın adam akıllı. Takipçi sayısı önemli değil acaba sevdiğim biri işte bana küstü mü biri bana küstü mü diye.
Biri size küsüp ardından hiç açıklama yapmadan takipten çıkıyorsa neden umursuyorsunuz ki. Ayrıca sürekli takipçi sayınızı kontrol etmenize gerek yok bence. Ek olarak belki sizi takipten çıkmamıştır. İhtimaller dahilinde hesabını dondurmuştur veya hesabı kapanmıştır.

Bana sorarsanız bu kadar basit bir konuyu kafaya takmaya hiç gerek yok ama kişiden kişiye değişiyor tabi.

Aynen öyle hocam. Günde 4 saatten daha çok sosyal medyada takılıyorsanız kesinlikle bir sıkıntı var demektir. Bu bağımlılığa işaret ediyor. Ve bağımlılık yüzünden takipten birisi çıkınca stres yapıyorsunuz.
Hocam siz anlatmak istediğimi anladınız mı peki? Takipçi konusunda.

Biri size küsüp ardından hiç açıklama yapmadan takipten çıkıyorsa neden umursuyorsunuz ki. Ayrıca sürekli takipçi sayınızı kontrol etmenize gerek yok bence. Ek olarak belki sizi takipten çıkmamıştır. İhtimaller dahilinde hesabını dondurmuştur veya hesabı kapanmıştır.

Bana sorarsanız bu kadar basit bir konuyu kafaya takmaya hiç gerek yok ama kişiden kişiye değişiyor tabi.
Ama hocam önce takipçi sonra takip sayısı azaldı. Aynı anda azalmadı. Diğer dediklerinizde haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı