Instagram'da Engel Sorunu

Beachboys34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Instagram'da bir hesaptan engel yedim ve bu hesabı arada bir kontrol ediyorum acaba engeli kaldırmış mıdır diye ve bu hesap arada bir gizli hesap olarak çıkıyor. Takipçi, gönderi ve takip edilen kişileri yazıyor fakat engel yediğim zaman ile aynı fakat diğer engel yediğim tüm hesaplarda böyle bir şey yok. Boş beyaz sayfa çıkıyor acaba engeli kaldırıp beni kontrol edip geri tekrar mı engelliyor yoksa sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada mola verip seni yoklamış olabilir gerçi Facebook'taki gibi iki gün aşırı engelleme kuralı varsa Instagram'da, bu pek mümkün değil. Bu durumda arada rastladığın o bilgiler App kaynaklı bir hata sonucu görünüyor olabilir.

Arada mola verip seni yoklamış olabilir gerçi Facebook'taki gibi iki gün aşırı engelleme kuralı varsa Instagram'da, bu pek mümkün değil. Bu durumda arada rastladığın o bilgiler App kaynaklı bir hata sonucu görünüyor olabilir.
Yani engel'i kaldırıp kontrol edip tekrar geri mi engellemiş anlamına geliyor

Engeli kaldırıp gizli hesaba geçmiş te olabilir, emin değilim. Ama benim dediğim, örneğin Facebook'ta birini 48 saatte bir engelleyebilirsin. Instagram'da böyle bir kural var mı bilmiyorum, varsa engelleyip kaldırmak diye bir şeyi o kadar hızlı gerçekleştiremez kendisi.

Yok bakın burdaki sıkıntı böyle hesap'ı gizli olarak çıkıyor ve engel yediğim zamanla aynı olan takipci sayısı gönderi ile aynı sonra kayboluyor yani engeli kaldırıp gizliye alsa hesap yenilenir bende acaba engeli kaldırıp tekrar geri mi engelliyor diye düşündüm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı