Instagram'da gördüğüm Technopat'a karşı yorumlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim oda arkadaşım da like atmış. Şu an yıkıldım.

S01202-17363341(1)(1).jpg

En son Ankaralı Namık'ın Muşlu olduğunu öğrendiğim zaman bu kadar yıkılmıştım.

Konu bu değil. Konunun virgüle kadar gitmesi.
Kurnaz berbere sordu.

Kurnaz, berbere sordu.

Aradaki farkı görüyorsundur. Bir şeyi doğru anlamanı sağlayan şey noktalama işaretleri ve yazım kurallarıdır.
Bu yeterli cevap olacaktır herhalde. Ek olarak virgülsüz yazdığın yazıyı okurken nefes nefese kalıyoruz.

"Jeyms Eşek" SSD'ler ortaya atılmış. 🤣
Burda keriz olan kendisi muhtemelen. Yonga üreticisi belli olmayan SSD ile diğer markaları bir tutuyor. Türkiye'de elektronik ürünler zaten pahalı marka tutmalık bir durum yok şanslı ki o aldığı SSD çalışıyor çünkü o SSD'nin kronik sorunlarından birisi Windows içinde gözükmemesi.

Bu postun altındaki yorumlara baktım ve çoğu Technopat Sosyal'e karşı yazdıkları ile beni sinir etti. ÖZELLIKLE _MIRSADY_ adlı şahısın yaptığı yoruma uyuz oldum.
"vasıfsız moderatörler yüzünden konu açamıyoruz. Hep ceza veriyorlar yaaaaa"
😂😂😂 sen kurallara uymazsan tabii ceza yersin.
korsan oyun desteklemiyoruz.
yapımcılar oyunu yapabilmek için para harcasın, gecelerini gündüzlerine katsın sende Torrent'den bedava indir. Temiz iş(!), Şimdi akıllı, vicdanlı biri bunu destekleyeceğini mi sandınız? Bende bu yorumlara sinirlenip birine yanıt verdim.

Ya tabii dediğin gibi burada bir emek var ancak biliyorsun ki bazı oyunlar dudak uçuklatan fiyatta geçen internette Google'da Switch için Civilization 6 fiyatına bakayım demiştim bakmaz olaydım 600₺ küsur ₺'leydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı