Instagram'da hesap açılmıyor

luminescence

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci .d
İlk yüklediğimde hesap açabilmiştim ama silmiştim, sildiğime pişman oldum. Birkaç kez denedim bunu, 3. deneyişim falan ama açmaya çalıştığımda ilk başta sayfa kullanılamıyor ondan hemen sonra hesabınız askıya alındı diyor. Hesabı yeni açtım ve hiçbir şey yapmadım. Hep bu geliyor nedensiz, bu çözülebilir mi ya da nedeni var mı?

Screenshot_2024-05-26-13-25-34-893_com.instagram.android.jpg

Artık bot/spam hesaplarına önlem olarak yeni açılan hesaplar anında askıya alınıyor, gerçek insan olduğunu doğrulaman gerek, sonra düzeliyor, bana mesela haftada bir kez challange url'si ile hesabında sıradışı etkinlikler tespit ettik diyor, yoksay yazıyor butona basıp geçiyorum.

Söyledikleri nedendeki gibi hiçbir şey yapmadım. Gmail'imi oluştururken doğum tarihimi sallamadım ve normalini girdim. 15 yaş yetmiyor mu ki? Google Play Store'da da bir yaş sınırı yok, sadece ebeveyn rehberliği yazıyor.

Artık bot/spam hesaplarına önlem olarak yeni açılan hesaplar anında askıya alınıyor, gerçek insan olduğunu doğrulaman gerek.
Onu nasıl yapacağım?

Bot hesap olarak algılanmış olabilir itiraz et.

Söyledikleri nedendeki gibi hiçbir şey yapmadım. Gmail'imi oluştururken doğum tarihimi sallamadım ve normalini girdim. 15 yaş yetmiyor mu ki? Google Play Store'da da bir yaş sınırı yok, sadece ebeveyn rehberliği yazıyor.

Onu nasıl yapacağım?
Telefon numaranla hesap aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı