Instagram'da hiçbir şey yapamıyorum

Lawrence7

Centipat
Hesabımın e postasını onaylayamıyorum, hesabımı gizleyemiyorum, hareket durumunu da açamiyorum sanırım Instagram beni bot sanıyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınız bozuk hocam. Eğer hiç takipcisi yoksa yenisini açın mesela şu an kullandığım hesabın hikayesine post ekleyemiyorum, 15 saniyeden uzun videolar atamıyorum(normalde uzun video atınca 2 tane ayrı ayrı hikaye gözüküyo o videolarda düzenleme yapıp atılabiliyor. Bende o düzenleme menüsü hiç açılmıyor). Takip ettiklerime ve takipçilerime giremiyorum. Desteğe mesaj attım verdikleri tavsiye yeni hesap açmam oldu. :D

Hesabınız bozuk hocam. Eğer hiç takipcisi yoksa yenisini açın mesela şu an kullandığım hesabın hikayesine post ekleyemiyorum, 15 saniyeden uzun videolar atamıyorum(normalde uzun video atınca 2 tane ayrı ayrı hikaye gözüküyo o videolarda düzenleme yapıp atılabiliyor. Bende o düzenleme menüsü hiç açılmıyor). Takip ettiklerime ve takipçilerime giremiyorum. Desteğe mesaj attım verdikleri tavsiye yeni hesap açmam oldu. :D
evet bende desteğe ayrıntılı şekilde sorun bildirdim fakat hiç geri dönüş yapılmadı, takipçilerim hep tanıdıklar günde 10 -15 tane istek geliyor. hiç hesap kasmayla felan uğraşmıyorum. tanıdıklar olduğu halde sıkıntı var. yeni hesap açmakta biraz uğraştırıyor. sanırım yapabileceğimiz tek şey yeni hesap.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı