Instagram'da hiçbir şey yapamıyorum

Lawrence7

Centipat
Hesabımın e postasını onaylayamıyorum, hesabımı gizleyemiyorum, hareket durumunu da açamiyorum sanırım Instagram beni bot sanıyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınız bozuk hocam. Eğer hiç takipcisi yoksa yenisini açın mesela şu an kullandığım hesabın hikayesine post ekleyemiyorum, 15 saniyeden uzun videolar atamıyorum(normalde uzun video atınca 2 tane ayrı ayrı hikaye gözüküyo o videolarda düzenleme yapıp atılabiliyor. Bende o düzenleme menüsü hiç açılmıyor). Takip ettiklerime ve takipçilerime giremiyorum. Desteğe mesaj attım verdikleri tavsiye yeni hesap açmam oldu. :D

Hesabınız bozuk hocam. Eğer hiç takipcisi yoksa yenisini açın mesela şu an kullandığım hesabın hikayesine post ekleyemiyorum, 15 saniyeden uzun videolar atamıyorum(normalde uzun video atınca 2 tane ayrı ayrı hikaye gözüküyo o videolarda düzenleme yapıp atılabiliyor. Bende o düzenleme menüsü hiç açılmıyor). Takip ettiklerime ve takipçilerime giremiyorum. Desteğe mesaj attım verdikleri tavsiye yeni hesap açmam oldu. :D
evet bende desteğe ayrıntılı şekilde sorun bildirdim fakat hiç geri dönüş yapılmadı, takipçilerim hep tanıdıklar günde 10 -15 tane istek geliyor. hiç hesap kasmayla felan uğraşmıyorum. tanıdıklar olduğu halde sıkıntı var. yeni hesap açmakta biraz uğraştırıyor. sanırım yapabileceğimiz tek şey yeni hesap.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı