Instagram'da isteğimi kabul etmeyen kıza DM'den yazmalı mıyım?

KomutanLogar001

Centipat
Arkadaşlar benim sorum şu ben 2-3 gün önce kıza takip isteği yolladım fakat kiz hâlâ kabul etmedi. Lakin hesaba giriş yaptığını şuradan anlıyorum takipçi sayısı ve takip ettiği sayısı 2-3 kişi düşmüş hesaba girmesine rağmen benim isteğimi kabul etmemiş. Acaba beni fake hesap olarak mı anladı hiçbir fikrim yok. Kullanıcı adım Türkçe karakter değil ama ismim yazılı sizce neden olabilir? Eğer daha da kabul etmezse kabul etmeden DM'den yazmak ilk izlenim olarak kötü mü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, öyle olur. Ben olsam öyle de yapmaz boş verirdim ama bence isteği geri çekin, 1-2 hafta sonra tekrar atın kabul etmezse geri çekip yolunuza bakarsınız.

Ama en güzeli isteği geri çekip, gördüğünüz yerde yanına giderek muhabbet kurmanız ister istemez o kız bizim Türk erkekleri sağ olsun Instagram'dan günde en az 10-20 mesaj alıyor, biraz farklı yaklaşmalısınız yani.

Evet, öyle olur. Ben olsam öyle de yapmaz boş verirdim ama bence isteği geri çekin, 1-2 hafta sonra tekrar atın kabul etmezse geri çekip yolunuza bakarsınız.

Ama en güzeli isteği geri çekip, gördüğünüz yerde yanına giderek muhabbet kurmanız ister istemez o kız bizim Türk erkekleri sağ olsun Instagram'dan günde en az 10-20 mesaj alıyor, biraz farklı yaklaşmalısınız yani.
Bence sorduğun soruya, bu cevap yeterli olmuş :)

Instangram'da yüksek takipçili hesaplar bilerek ya da bilmeyerek mesajlarına bakmıyorlar. Bence yazmamalısın. Instangram'da geri takip yapmıyorsa yazma.

Yeni konular

Geri
Yukarı