Instagram'da kızlar neden daha çok etkileşim alıyor?

Kestir kurtul brom.

Dünya genelinde böyle ama Türkiye'de ekstra fazla.
Amouranth ve belle delphine gibi şahısların takipçi sayılarına bakabilirsiniz.
Erkeğin kadına ilgisi, kadının erkeğe ilgisi tüm dünyada geçerlidir. Ama dediğiniz gibi, Türkiye'de bu daha fazla. Ve genellikle erkeğin kadına daha fazla ilgisi oluyor. Tabii gördüğüm kadarıyla böyle. Belki de kadınların erkeğe daha fazla ilgisi vardır?

Dünya genelinde de kadınlar daha çok etkileşim alsa da bizim gibi cinselliğin kadın düşmanı dinler ile baskılandığı ülkelerde daha fazla. Bizde yine durum bir nebze iyi. İran ve Pakistan'da durum bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1560032904343916546

Kadınlar bölgenin yerel kıyafetlerini giymelerine rağmen bu muameleyi görmüş, kendi kıyafetleriyle gitmiş olsalar ne olacağını düşünmek bile istemiyorum.

Malum bizler hariç tr erkekleri. Daha geçen kız kuzenimin dm kutusundaki isteklere baktım, felç geçiriyordum.

Açık konuşacağım. Bizim ülkemizin erkekleri ahlak ve kültürümüzden dolayı baskıyla yetişiyor. Gözüne güzel görünen bir kız görünce offf hatuna bak taş gibi diyor ve beğeniye abanıyor. Çünkü bundan önce hiç duygularını adamakıllı ifade edemediği için açlık çekiyor. Kızlarda böyle bir şey yok. Çünkü bizim toplumumuzda, kızlar hep alıcı olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…