Instagram'da krampon satan sayfalar

Çok uygun fiyata Elite ürün sattıklarını iddia ediyorlar, alan var mı? Kalitesi ne seviyeye sahip, kulüpte kullanan var mı? Belirtirseniz sevinirim.

Dolandırılmak istiyorsan eğer Instagram üzerinden alışveriş yap. Benim akılsızlığıma ver ben 5 kere alışveriş yaptım. Hepsi de 400 500k takipçili internet sitesi olan bayağı bayağı kaliteli sayfalar. 1 kere bile istediğim ürün istediğim şekilde gelmedi. Yapma üzülürsün.

Instagram sayfalarından alışveriş yapılmaz. Çoğu göndermiyor, gönderse bile replika ürün gönderiyor. Hiyar da gönderebilirler tabii ki. Ürünü satana kadar çok ilgililer sonrasında bir bakmışsınız, ortada yoklar :D

Instagram sayfalarından alışveriş yapılmaz. Çoğu göndermiyor, gönderse bile replika ürün gönderiyor. Hiyar da gönderebilirler tabii ki. Ürünü satana kadar çok ilgililer sonrasında bir bakmışsınız, ortada yoklar :D

Bu dediğin birebir olarak doğru. Her defasında yanlış veya farklı ürün gönderen herhangi bir sayfayla iletişimim alışverişi yapana kadar anlık. Ama en küçük bir örneği veriyorum bot aldım. Spor ayakkabı geldi geri gönderdim. İstediğim bottan farklısı geldi ama güzeldi diye sorun olmaz dedim. Kargo normalde 10 TL tutacağına 90 TL tutmuştu tekrar almışım gibi. 5 dakika önce görüştüğüm sayfa tam 2.5 saat kargoda arayıp ulaşmaya çalıştım defalarca yazdım WhatsApp'dan Instagram'dan herhangi iletişim numarasından. Adamlar 2.5 saat sonra geri döndüler düzelttiler. Aklıma geldiğinde bile sinirleniyorum. Instagram üzerinden alışveriş yapmayın yaptırmayın.

Geri
Yukarı