Instagram'da küfür eden kişi

445376

Decapat
Merhaba. Bugün başıma saat gece 1 gibi tatsız bir olay geldi olay şu benim sınıftan arkadaşımın yanında bir hayvan evladı var neyse bu arkadaşımın telefonunu alıyor bana ağza alınmayacak hakaretler ses kayıtları atıyor mesajların hepsi duruyor bende, anam avradım kalmadı ve bir de yani ortada tehdit var seni bıçaklarım işte bir taraflarına sıkarım falan filan bende bu kişiyi tanımıyorum kesinlikle ve ben bu kişiyi aileme söyledim babam bayağı bir öfkelendi işte mesajı atan taraflarla konuştu bizi engellemiş babam karakola gideceğini söyledi bu korktu tabii şaka yapıyorduk falan bende böyle şeyleri kaldıran birisi değilim açıkçası şimdi biz göz korkuttuk tabii sorum şu akıllılık mı yapmışım? Aileme söyleyip yoksa hata mı? Ve sizce bu kişiyi savcılığa vermeli miyiz? Sorum bu yani çok karışık anlattım kusuruma bakmayın.(bir de rezil olmaktan korkuyorum babam o sinirle ses kaydı falan attı diğer arkadaşta gruba atar sınıf grubuna velet, korkak diye adım çıkardan korkuyorum sınıfın hepsi ergende o yüzden)edit: 16 yaşındayım arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim memlekette herkes herkesi öldürüyor, bıçaklıyor zaten lafta. Bir şey yapamaz. Uğraşmak istiyorsan dava açabilirsin de gerek yok denk geldiğinde iyi bir döv çocuğu. Baban ses kaydı attı diye neden rezil olacaksın orayı anlamadım.

Ailenize söyleyerek en doğrusunu yapmışsınız kardeşim bu tür kişilere karşı dövmek demiyelim de kendini savunmakta bir yere kadar, şikayetçi olun peşini de bırakmayın öyle kafasına göre herkes herkesi bıçaklayıp öldürmeye kalksa 85 milyon nüfus 10 milyona inerdi emin ol :D

Geri
Yukarı