Instagram'da küfür eden kişiyi şikayet edebilir miyim?

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen gün bir posttaki yorum atan kişiye bir yanıt attım, arkadaş çok alınmış ve cevap olarak "annene söylerim onu da o yapar zaten dediğim her şeyi yapıyor zaten" diye bir mesaj yazmış. Sadece bunu yazıp bıraksa uğraşmayacaktım fakat daha çok diklenmeye devam etti. Sizce bu mesaj üzerine onu şikayet edebilir miyim? Edersem nereye etmeliyim?

Birkaç çomara sinirlenip paranı boşa harcama engelle geç uğraştığına değmez.

Hocam saçma sapan yanıtlar atıp duruyor ayrı bir sinir oldum. Her neyse daha fazla uzatmaya gerek yok.Birde nereye şikayet edersen et gibi laflar kullandı ayrı bir deli oldum.

Geçen gün bir posttaki yorum atan kişiye bir yanıt attım, arkadaş çok alınmış ve cevap olarak "annene söylerim onu da o yapar zaten dediğim her şeyi yapıyor zaten" diye bir mesaj yazmış. Sadece bunu yazıp bıraksa uğraşmayacaktım fakat daha çok diklenmeye devam etti. Sizce bu mesaj üzerine onu şikayet edebilir miyim? Edersem nereye etmeliyim?
Böyleleri gerçekten insanın moralini yerle bir ediyor hocam. Ancak şikayet etmek neye yazar ki? Uğraştıracak sizi en fazla olan boşa giden zamanınıza olur engellemeniz yeterlidir. En az sizin gibi ben de böyle değişiklerin ceza almasını çok istiyorum ama bu maalesef zor gibi.

Sosyal medyada adınız ve soyadınız açık bir şekilde görünüyorsa ve alenen hakaret edilmiş ise avukat aracılığıyla dava edebilirsiniz. Güzel bir tazminat ödemek zorunda kalır.

Böyleleri gerçekten insanın moralini yerle bir ediyor hocam. Ancak şikayet etmek neye yazar ki? Uğraştıracak sizi en fazla olan boşa giden zamanınıza olur engellemeniz yeterlidir. En az sizin gibi ben de böyle değişiklerin ceza almasını çok istiyorum ama bu maalesef zor gibi.

Keşke ceza alsalar da maalesef pek mümkün değil galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı