Çözüldü Instagram'da mesajı beğensi kalp değiştirilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Selamlar, Instagram'da mesajı beğenince beğeni emojisi olarak kalp atıyor. Ben bunu değiştirmek istiyorum, acaba değiştirebilir miyim?

Çözüm
Basılı tutarak istediğiniz emojiyi seçebiliyorsunuz.
Çift tıklayınca kalp atıyor ya, onu değiştirmek istiyorum. Basılı tutarak değil yani.
O Facebook'ta var Instagram'da yok.
Var hocam.
Yapılabiliyormuş. İlk önce herhangi bir mesaja basılı tutun. Daha sonra + işaretine basın. Oradan özelleştire tıklayın. Aşağıda tümü kısmı olacak, oradan bir emoji seçip, sag üstteki kaydet butonuna basarsanız olacaktır.
Basılı tutarak istediğiniz emojiyi seçebiliyorsunuz.
Çift tıklayınca kalp atıyor ya, onu değiştirmek istiyorum. Basılı tutarak değil yani.
O Facebook'ta var Instagram'da yok.
Var hocam.
Yapılabiliyormuş. İlk önce herhangi bir mesaja basılı tutun. Daha sonra + işaretine basın. Oradan özelleştire tıklayın. Aşağıda tümü kısmı olacak, oradan bir emoji seçip, sag üstteki kaydet butonuna basarsanız olacaktır.

Son düzenleme:
Çözüm

Var hocam.
Hocam ben soruyu yorum olarak anlamışım :D kusura bakma. Mesajlarda var o özellik evet.

Geri
Yukarı