Instagram'da not kısmına koymak için müzik önerisi

YRGNC

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar Instagram'da notuma şarkı koymak istiyorum. Fakat kızların mesaj yazabileceği şarkılardan önerirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar Instagram'da notuma şarkı koymak istiyorum. Fakat kızların mesaj yazabileceği şarkılardan önerirseniz çok mutlu olurum.
DJ Janti - Abilere Selam Çatışmaya Devam. Bu şarkı beta kızların şarkıyı açtığı an afallamasına ve senden etkilenmesine sebep olacaktır.

Kardeşim sana yazmak isteyen bir kız var ise, paylaştığın herhangi bir müziğe veya story'e cevap verecektir. Yazmak istemeyen birisi de dünyanın en iyi şarkısını paylaşsan bile yazmayacaktır. Bu yüzden çok kafanı yorma, yazmak isteyen yazıyor.

Kardeşim sana yazmak isteyen bir kız var ise, paylaştığın herhangi bir müziğe veya Story'e cevap verecektir. Yazmak istemeyen birisi de dünyanın en iyi şarkısını paylaşsan bile yazmayacaktır. Bu yüzden çok kafanı yorma, yazmak isteyen yazıyor.

Bu yazı aşırı sarstı yazmak istemiyor o zaman kimse.

Sevdiğin kız varsa onun sevdiği şarkılardan koyabilirsin işe yarıyor genelde.

Sevdiğim biri yok sadece birileriyle tanışmak istiyorum fakat ilk mesajı atınca başı iyi gidiyor ama devamını getiremiyorum her seferinde ilk mesaj ne yazacağım onu bile bilmiyorum.

Bu yazı aşırı sarstı yazmak istemiyor o zaman kimse.
Sarsmasına gerek yok, zaten birbirine 100 kişi yazıyorsa bunun 90'ı erkektir. Kızlar pek ilk mesajı atmıyor, normal bu. Muhtemelen gençsin, ama göreceksin ki hayatın boyunca 1-2 tane kızın bile ilk sana yazması çok nadir görülüyor. Öyle bir beklentiye girme. Kızlar genelde seni beğense bile ilk adımı kolay kolay atmıyor.

Sarsmasına gerek yok, zaten birbirine 100 kişi yazıyorsa bunun 90'ı erkektir. Kızlar pek ilk mesajı atmıyor, normal bu. Muhtemelen gençsin, ama göreceksin ki hayatın boyunca 1-2 tane kızın bile ilk sana yazması çok nadir görülüyor. Öyle bir beklentiye girme. Kızlar genelde seni beğense bile ilk adımı kolay kolay atmıyor.

Hocam beğendini nasıl anlıyacağız 18 yaşındayım anlamıyorum kızları ne yapmam lazım bir kıza nasıl yaklaşmam lazım ilk mesaj olarak.

Hocam beğendini nasıl anlıyacağız 18 yaşındayım anlamıyorum kızları ne yapmam lazım bir kıza nasıl yaklaşmam lazım ilk mesaj olarak.
Yani çok uzun bir konu ancak kızın seni beğendiğini eğer hiç tanışmıyorsanız anlayamazsın. Reddedilmekten çekinmeyeceksin, beğendiğin her kızla tanışmaya ve beğendiğini belli etmeye çalışacaksın, günün birinde senin beğendiğin kızlardan biri de seni beğeniyor olacak. Önemli olan senin ''Şimdiye kadar x tane kızla konuştum olmadı, kimse beni beğenmeyecek'' gibi düşüncelere girmemen ve özgüvenini kaybetmemen. Denemekten başka bir yolu yok. Ve unutma, denemediğin pişmanlıklar hep içinde kalır, deneyip sonuca varamadıkların ''Denedim, olmadı. Yapacak bir şey yok.'' gibi düşünürsen seni rahatsız etmez.

Yani çok uzun bir konu ancak kızın seni beğendiğini eğer hiç tanışmıyorsanız anlayamazsın. Reddedilmekten çekinmeyeceksin, beğendiğin her kızla tanışmaya ve beğendiğini belli etmeye çalışacaksın, günün birinde senin beğendiğin kızlardan biri de seni beğeniyor olacak. Önemli olan senin "şimdiye kadar X tane kızla konuştum olmadı, kimse beni beğenmeyecek" gibi düşüncelere girmemen ve özgüvenini kaybetmemen. Denemekten başka bir yolu yok. Ve unutma, denemediğin pişmanlıklar hep içinde kalır, deneyip sonuca varamadıkların "denedim, olmadı. Yapacak bir şey yok." gibi düşünürsen seni rahatsız etmez.

Anladım hocam çok soru soruyorum özür dilerim ama beğendiğini ve tanışmak istediğini belli et dediniz ya nasıl yazabilirim mesela onu.

Geri
Yukarı