Instagram'da paylaştığım Reels videoları izlenmiyor

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Benim Instagram üzerinde araba fotoğrafçılığını ana konu alan küçük çaplı bir sayfam var. Öncelerde attığım Reels'ler 5 - 10 bin civarlarında izlenme elde etti ancak son birkaç gündür attığım Reels'ler hiçbir şekilde izlenmiyor. Günlerdir 0 görüntülenmedeler ancak YouTube'da böyle değil. Oraya attığım shorts videoları güzel izlenmeler alıyor. Sadece Instagram'da bu şekilde. Bu normal bir durum mu? Nasıl çözebilirim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Biraz azaltabilirsin :) Çok etiket kullanımı da sağlıklı değil. Ek olarak eşe dosta atman iyi olur az da olsa etkileşim alması zincir etkisi yaratıyor. En azından bir yıl kadar önce bu şekildeydi, yanlış olmasın.
Hocam kiminde az kiminde çok etiket kullandım yine de hiç görüntülenme almıyor. Algoritma öne çıkarmıyor sanırsam.

Sorunum güncel, reels izlenmelerim halen 0 durumda. Neden böyle oldu bilmiyorum, bu sorunu sadece İnstagram'da yaşıyorum. TikTok ve YouTube'de reelslerim çok güzel izlenmeler alıyor. İnstagramda ise hep 0. Acaba algoritmadan falan mı yasaklandım, anlamadım ki...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı