Instagram'da Reels izlerken bazı videolarda parlaklık artıyor

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Bilmiyorum size de denk geliyor mu ama mesela bir video cihazın parlaklığında oynarken başka bir videoda parlaklık en yükseğe çıkıyor. Ama bunu bildirim panelindeki parlaklık düzeyinde göremiyorsunuz sadece o videoya özel artıyor. Genelde iPhone kullananlar bu durumla karşılaşmış ama ben Samsung kullanıyorum, yok mu bunun bir çözümü?

Bilmiyorum size de denk geliyor mu ama mesela bir video cihazın parlaklığında oynarken başka bir videoda parlaklık en yükseğe çıkıyor. Ama bunu bildirim panelindeki parlaklık düzeyinde göremiyorsunuz sadece o videoya özel artıyor. Genelde iPhone kullananlar bu durumla karşılaşmış ama ben Samsung kullanıyorum, yok mu bunun bir çözümü?
4K çekilmiş videolarda genelde oluyor sebebini bende bilmiyorum. Fakat 4K 60 FPS modunda video çekmeye çalış sonra videoyu aşağıya kaydır aynı durum yaşanacak.

Göz konforu ayarını kapat artmaz kendi kendine.

Merhaba bende de aynı sorun vardı ama Instagram'ın ayarlar medya kalitesi HDR video devre dışı bıraktığın zaman ekran parlaklığı otomatik açılması kapalı olsa dahi açılma sorunu olmayacaktır.

Dosya Ekleri

• IMG_0064.png
    IMG_0064.png
    68,4 KB · Görüntüleme: 1.174
  • IMG_0065.png
    IMG_0065.png
    77,5 KB · Görüntüleme: 1.154
Merhaba bende de aynı sorun vardı ama Instagram'ın ayarlar medya kalitesi HDR video devre dışı bıraktığın zaman ekran parlaklığı otomatik açılması kapalı olsa dahi açılma sorunu olmayacaktır.
O ayar sanırım Android kısmında bulunmuyor, alıştık artık neyse :D

Kanka sende gözüken bu ayar bende yok. Medya kalitesi bölümünde sadece 2 tane seçenek var bende. Hdr ile alakalı olan ayar yok. Ne yapmam gerekiyor nasıl kapatacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı