Instagram'da Reels videoları kasıyor

Dostum merhaba ben bu telefona aynı dediğin şeyi yaptım telefonun işlemci kısmına termal macun sürdüm hatta bununla yetinmeyip başka bir GM5 Plus'tan söktüğüm metal batarya kapağını da işlemci üstüne yerleştirdim biraz etkisi oldu ama çok az bir etki bu yani. Ben de satmayı isterim ama evde iPhone SE 2016 var ekranı bozuk, 5S var aynı ekran gidik. Bazı ikinci el alım satım platformlarına koydum telefonları ama mesaj atan olmadı. Malumunuz TR'de sıfır ürün almak imkansız gibi bir şey oldu artık hele ki öğrenci iseniz. Biz de böyle mucitlik peşindeyiz işte😂😂 yorumların için teşekkürler.

Yani şu metali buraya koyan kimse yoktur bu nasıl telefon arkadaş soğutamıyoruz ya😂

Sizinkinin o şekilde olması ve soğumaması enteresan. Benim işlemci bölmesinin üstünde metal kapak bile yoktu o şekilde uğraşıyordum. Temel sıkıntı ısı değil bence ama onu çözemedim maalesef. Ben cihazı bu şekilde 700 liradan alıcı bulmuştum, umarım size de bulunurda kurtulursunuz dertten. İyi satışlar, iyi sosyaller.

Teşekkürler. Ben de ilana koyayım bari. Ekranın sol köşesinde çok ince bir çatlak var kullanıma etki değil, acaba kaç liraya koysam da kurtulsam 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı