Instagram'da Reels'te yabancı dilde videolar çıkıyor

Utku42

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Son zamanlar Instagram keşfetimde hangi dil olduğunu anlamadığım videolar çıkıyor. Ve bunlar böyle 1 2 tane değil açıyorum 10 11 defa kaydırdıktan sonra arka arkaya bu anlamadığım dilde videolar çıkıyor. Her çıktığında ilgilenmiyoruma tıklıyorum ama gitmiyor 60 70 belki 100 defa kaydırdım durum hala böyle. Kaydırıp ilgilenmiyoruma tıklamaya hala devam ediyorum çok nadir arada Türkçe videolar çıkıyor. Bunu nasıl düzeldebilirim?
Bunun gibi...

Screenshot_20220807-025719.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Son zamanlar Instagram keşfetimde hangi dil olduğunu anlamadığım videolar çıkıyor. Ve bunlar böyle 1 2 tane değil açıyorum 10 11 defa kaydırdıktan sonra arka arkaya bu anlamadığım dilde videolar çıkıyor. Her çıktığında ilgilenmiyoruma tıklıyorum ama gitmiyor 60 70 belki 100 defa kaydırdım durum hala böyle. Kaydırıp ilgilenmiyoruma tıklamaya hala devam ediyorum çok nadir arada Türkçe videolar çıkıyor. Bunu nasıl düzeldebilirim?
Bunun gibi...

Eki Görüntüle 1477989
Türkçe reels paylaşan "Uberkuloz" gibi hesapların reelslerini beğenip kaydedin. Türk reels hesaplarını takip edip videolarını beğenin ve kaydedin. Böylelikle instagram algoritması reels kısmındaki videoları türkçe yapmaya başlıyacakatır.

Düzelmedi tam tersi şimdide arapça videolar çıkıyor arada bi türk videoları çıkıyor ama onlarda böyle 5 10 takipçili 20 like almış videolar oluyor

Es Selamün Aleyküm videolarda 3 noktaya basıp ilgilenmiyorum kısmına bas istersen kankam Türkçe videolar gelince beğen veya yeni özellik vardı 3 noktaya bas düşünüyor diye birşey yazıyor oraya bas ilgileniyorum gibisinden bazı bende öyle ve bazı videolarda kendisi çıkıyor altta ilgileniyorum ilgilenmiyorum gibisinden kankam

Yeni konular

Geri
Yukarı