Instagram'da satılan formalar nasıldır?

Instagram'da 70-80 lira civarına forma sattıklarını görüyorum. Bu formalar nasıl oluyor bilgisi olan var mı?

Forma marketi, forma bayim gibi mağzalardan alırsanız hayalkırıklığı olur çünkü adamlar yabancı sitelerden aldığı resimleri kendi formalarıymış gibi sunuyorlar iade de almıyorlar galiba. Bir de dalga geçermiş gibi 100 kişiye çekiliş diyorlar haha. Bir ekleme daha yapayim herhangi bir gerçeği söylersen de engelliyorlar mesela git yaz bu formalar resimdeki gibi değil diye tak engeli yersin böyle karaktersizler.

Son düzenleme:
Forma marketi, forma bayim gibi mağzalardan alırsanız hayalkırıklığı olur çünkü adamlar yabancı sitelerden aldığı resimleri kendi formalarıymış gibi sunuyorlar iade de almıyorlar galiba. Bir de dalga geçermiş gibi 100 kişiye çekiliş diyorlar haha. Bir ekleme daha yapayim herhangi bir gerçeği söylersen de engelliyorlar mesela git yaz bu formalar resimdeki gibi değil diye tak engeli yersin böyle karaktersizler.
Şeffaf kargoyla kağıda ödeme diyince bir güven geldi. 100kişiye çekiliş falan bana da komik geldi.

Şeffaf kargoyla kağıda ödeme deyince bir güven geldi. 100kişiye çekiliş falan bana da komik geldi.

Doğru geliyor ama görseldeki gibi değil altına resimler alıntıdır falan da yazmıyor zaten forma marketi ile bayim aynı kişiler büyük ihtimalle takipçilerin %65'i bot ayrıca instagrama formamarketi.dolandırıcı yazın adam üşenmemiş bir sürü hesap açmış.

Geri
Yukarı