Instagram'da silinen mesajları polis bulabilir mi?

sefa2121

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben biriyle tartıştım, küfür etti. Yani sizin tahmin edemeyeceğiniz kişilere. Yani her şeye denilebilir. Sonra mesajı sildi. Ben onu şikayet edersem polise, onlar da Instagram ile görüşürse o mesaj geri getirilebilir mi? Umarım anlamışsınızdır.

Arkadaşlar, ben biriyle tartıştım, küfür etti. Yani sizin tahmin edemeyeceğiniz kişilere. Yani her şeye denilebilir. Sonra mesajı sildi. Ben onu şikayet edersem polise, onlar da Instagram ile görüşürse o mesaj geri getirilebilir mi? Umarım anlamışsınızdır.
MİT ne için var.

Eğer siber suçlara şikayet ettiysen umursamıyorlar bende yaşadım aynı durumu 1 2 kez aradılar gereksiz seylerden konusup kapattılar.

Evet bulabilirler. Silmesi işe yaramaz. Bunların kayıtları tutuluyor ve isterlerse onlardan kayıtları alırlar. Tabi verirlerse.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı