Instagram'da Takip Edilen Kişi Sayısı İniyor ve Tekrar Artıyor

alidemir17

Decapat
Daha fazla  
Instagram'da takip ettiğim kişi sayısı 643'den 640'a düştü. Birkaç saat sonra tekrar 643 oldu. Giriş yapılan cihazlarda telefonum ve bilgisayarım dışında bir cihaz yoktu. İnternette bir yazı okudum. "Instagram'la alakalı profilime kim baktı tarzı sitelere girmiş olabilirsiniz." diyordu. 1-2 sene öncesinde böyle bir uygulama indirmiştim. Şimdi şifremi değiştirdim. Şifremi değiştirmemle beraber bütün cihazlardan çıkış yaptı. Bir sıkıntı olur mu yoksa şu an hesabım güvende mi?

Bazı kullanıcılar profilini kapatıp açma durumu olabilir. O tür uygulamalara giriş yaparken Twitter üzerinden örnek veriyorum sizden bir erişim hakkı ister onu kaldırmazsanız hala sitede aktif olarak bulunmanız söz konusu olabilir belki öyle bir durum vardır sizde de.

Bazı kullanıcılar profilini kapatıp açma durumu olabilir. O tür uygulamalara giriş yaparken Twitter üzerinden örnek veriyorum sizden bir erişim hakkı ister onu kaldırmazsanız hala sitede aktif olarak bulunmanız söz konusu olabilir belki öyle bir durum vardır sizde de.
Diyelim erişim hakkı hala duruyor. Şifremi değiştirdikten sonra güvende mi oluyorum?

Diyelim erişim hakkı hala duruyor. Şifremi değiştirdikten sonra güvende mi oluyorum?

Zannetmiyorum o hakkı verirken şifreyi karşı taraf görmüyor zaten onu ayarlar sekmesinden bir kontrol edin eğer girdiğiniz siteye ait öyle bir şey görürseniz kaldırın. Kafanız rahat olur.

Nereden görebilirim?

Twitter'dan örnek verdim Instagram kullanmıyorum o tür yerlere giriş yaparken orda öyle hak talebi olduğundan söyledim. internetten baktm şöyle diyor Profil Düzenleme sayfasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan sekmeden “İzinli Uygulamalar” sekmesine tıklayınız.

Twitter'dan örnek verdim Instagram kullanmıyorum o tür yerlere giriş yaparken orda öyle hak talebi olduğundan söyledim. internetten baktm şöyle diyor Profil Düzenleme sayfasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan sekmeden “İzinli Uygulamalar” sekmesine tıklayınız.
Ne ayarlar kısmında ne de düzenleme kısmında öyle bir şey göremedim ama yardımınız için teşekkürler.

Bende de oluyor, arkadaşların da dediği gibi bazı sayfalar hesaplarını kapatıp açıyorlar falan, önemli bir durum yok.

Geri
Yukarı