Instagram'da takip etmediğime rağmen takipte olduğum hesaplar var

Cheasy60pe

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx580 2048sp 8gb
12gb vram
i3-4130
240gb ssd
1tb hdd
Meslek
Öğrenci
Instagram'da birçok farklı yabancı hesabı takipte gözüküyorum ve takipteyim. Ama sorun şu ki, onları ben takip etmedim. Saçma saçma hesaplar ve bazılarında mavi tik bile var. Ayrıca rehberimde olmayan kişiler rehberimde... Kullanıcı adıyla Instagram'a katıldı bildirimi alıyorum. Hesabıma ne oluyor? (bu dediğim takip olan hesaplardan en az 80 tane var çıkarıyom yine geliyor)

Instagram'da birçok farklı yabancı hesabı takipte gözüküyorum ve takipteyim. Ama sorun şu ki, onları ben takip etmedim. Saçma saçma hesaplar ve bazılarında mavi tik bile var. Ayrıca rehberimde olmayan kişiler rehberimde... Kullanıcı adıyla Instagram'a katıldı bildirimi alıyorum. Hesabıma ne oluyor? (bu dediğim takip olan hesaplardan en az 80 tane var çıkarıyom yine geliyor)

Aynı sorun yan hesabımdada vardı şifrenizi değiştirmenizde fayda var gibi.

Şifreni değiştir. Bütün oturumlardan çıkış yap. Hesabına farklı bir yerden veya uygulamadan erişilmiş olabilir. Daha önce takipçi kazanma sitelerine hesabınla giriş yaptıysan da olabilir.

Hesabınız çalınmış olabilir şifreyi değiştirin ve bütün cihazlardan çıkış yaptırın.

Büyük ihtimalle instagram hesabınızı kullanarak güvenilir olmayan sitelere giriş yaptınız veya birileri şifrenizi buldu. Şifrenizi değiştirin ve olan tüm oturumlardan çıkın. Ayrıca çift doğrulamayıda açmanızı öneririm.

Şifreni değiştir. Bütün oturumlardan çıkış yap. Hesabına farklı bir yerden veya uygulamadan erişilmiş olabilir. Daha önce takipçi kazanma sitelerine hesabınla giriş yaptıysan da olabilir.
Hiç giriş yapmadım öyle bir siteye. Şifremi yenileyeceğim şimdi.

Aynı durum bana da olmuştu şifre değiştim ve cihazlarda mısırdan bağlanan bir cihaz olduğunu fark ettim bende bot basmaya çalışmadım neden oldu hala bilmiyorum.

Tam olarak aynısı bende olmuş. Amsterdamdan bağlanılmış 23 Kasım'da. Şifremi değiştirdim şimdi diğerlerini de çıkardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı