Instagram'da takip etmeyen kişiler toplu olarak nasıl takipten çıkarılır?

sevgiicin

Hectopat
Selam, Google ve YouTube'da son 1 yılda çıkanları hep yaptım asla olmuyor. Beni takip etmeyenleri otomatik & toplu silmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Detay:

Play Store'de 2 tane kırmızı olan var günlerce silip kurdum ama asla olmuyor. İlk açıldığında en azından program çalışmasa da unfollow tıklıyordum öylece bakıyordu yani silmiyordu. Diğer butonlar da aynı şekilde. Ötei Android programda benzer sorunlar...

Son durumda ise artık guvenlik kodu da gelmiyor yani 2 programa da giremiyorum, girsem de çalışmıyorlar. Son çare PC'ye geçtim Chrome eklentisi var mı diye evet var ama asla çalışmıyorlar. Ben bir şey mi kaçırıyorum acaba? Tüm bunlar fake mi? Çalışan 1 adet program önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Programla yapmayın, çalınıyor genelde veya fake evet.
Excell ile yapabilirsiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama artık böyle gözükmüyor, verileri indirmeniz gerekiyor sanırsam video bu sebeple pek araştırmazsanız işe yaramayabilir.

Güncelleme : Video metodu aynı fakat verileri indirmeniz gerekiyor. Ayarlar > Güvenlik ve Gizlilik > Veri indirme > Veri Talebi > HTML olarak indirin. 1-2 güne gelir genelde. Geldiğinde ise verileri indirip açın "Takipçiler" ve "Takip Edilenler" kısmından üstteki video işlemini uygulayın.

Geri
Yukarı