Instagram'da takipçim hatalı gözüküyor

ouziiix

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Üçkağıtçı
Merhaba. Instagram hesabımda normalde 180 civarı takipçim var ve 100'den fazlası aktif yakın arkadaşlarım, geçen profilime baktığımda anlamadığım bir şekilde 85 gözüküyordu ama üzerine basıp takipçileri saydığımızda bir değişiklik olmuyor yine 180 civarında, bu sabah baktım 70'lere kadar düşmüştü, şimdi baktım 50'ye düşmüş.
Gerçekten ne olduğunu anlamıyorum şu an yine takipçileri saysak 180 çıkacak ama takipçi sayısında 50 gösteriyor ve her geçen saat daha da düşüyor. Sadece benim telefonda değil farklı bir hesaptan ve tarayıcıdan baktığımda da durum aynıydı ne yapabilirim?

Bende de aynı durum oldu 2 hafta önce. 98 takipçim vardı normal şartlarda ertesi gün 50 sonra 25 takipçi göstermeye başladı cidden tek tek baktım 98 olması lazım ama ana sayfada 25 gözüküyordu. Düzeldi ama muhtemelen 2 hafta içinde düzelir.

Bende de aynı durum oldu 2 hafta önce. 98 takipçim vardı normal şartlarda ertesi gün 50 sonra 25 takipçi göstermeye başladı cidden tek tek baktım 98 olması lazım ama ana sayfada 25 gözüküyordu. Düzeldi ama muhtemelen 2 hafta içinde düzelir.

İnşallah düzelir :), teşekkürler cevabın için.

Geri
Yukarı