Instagram'da videom beğeniliyor ama takip edilmiyorum

Cupidite

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1.30 saat önce Instagram'da hesap açtım. Bir Reels videosu attım 1 saatte 150 beğeni aldım ama 2 takipçi geldi 2'si zaten arkadaşlarım neden böyle bilen var mı? Zaman ilerledikçe takipçim artar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam insanların videonuzu beğenmesi takip edecekleri anlamına gelmiyor. Takipçi sayısınız tabii ki gün geçtikçe artacaktır ama beğeni sayınızın takipçi gelmesiyle bir alakası yoktur.

Nerden bilelim biz dayıoğlu. Belli bi konuya tutunursan mesela full breaking bad editleri yapıp atarsan BrBa cılar takip eder.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1.30 saat önce Instagram'da hesap açtım. Bir Reels videosu attım 1 saatte 150 beğeni aldım ama 2 takipçi geldi 2'si zaten arkadaşlarım neden böyle bilen var mı? Zaman ilerledikçe takipçim artar mı?
Reels ile beğeni kazanılır. Takipçi kazanılmaz. Reels izlediğini düşün. Yarım saat video izliyorsun aşağı kaydırıyorsun, sevdiğin videoları beğeniyorsun fakat sayfayı incelemiyorsun. Takipçi için günlük paylaşım, doğru hagstag ve bilindik sayfalarla birliktelik önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı