Instagram'da yakın arkadaşlarda fazladan kişi görünüyor

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Her zaman 2 kişi fazla yazıyor ve bakıyorum ama kimse yok. Herkesi kaldır dedim ve 0 kişi yazması gerek ama gene 2 kişi yazıyor. Kim diye bakmaya giriyorum kimse yok gibi görünüyor, bu neden olur?

Her zaman 2 kişi fazla yazıyor ve bakıyorum ama kimse yok. Herkesi kaldır dedim ve 0 kişi yazması gerek ama gene 2 kişi yazıyor. Kim diye bakmaya giriyorum kimse yok gibi görünüyor, bu neden olur?

Kapatılan hesap olması durumunda böyle oluyor genelde. Bahsettiğiniz iki kişi hesabını kapatmış olabilir mi?

Instagram , ünlüler kullanmasa bu kadar popüler bir uygulama olmazdı. Altaypısı çok kötü. Hesabımdurduk yere ban yeyince yeni hesap açmak istedim fakat asla yeni hesap açamıyorum. Mail'e kod geliyor fakat gelen kodu girdiğimde bir hata oluştu şeklinde bir uyarı alıyorum. Sorunuza gelecek olursak , arkadaşların dediği gibi hesabı kapatmış veya dondurmuş kişiler yerine öyle görüyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.

Kapatılan hesap olması durumunda böyle oluyor genelde. Bahsettiğiniz iki kişi hesabını kapatmış olabilir mi?

Hesabını dondurmuş kişiler gözükmüyor olabilir.

Dediğiniz gibi olabilir.

İşte o kişileri göremiyorum kim olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı