Instagram'daki eski 2 hesap nasıl kapatılabilir?

Schweigger

Picopat
Eskiden açtığım 2 tane hesap vardı. Uzun zamandır kullanmadığım için şifresini ve e postalarını unutmuşum. Kapatmak için Instagram'a mail bile attım fakat aradan 1 gün geçmesine rağmen kimse geri dönmedi. Bu 2 hesabımı nasıl kapatabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eskiden açtığım 2 tane hesap vardı. Uzun zamandır kullanmadığım için şifresini ve e postalarını unutmuşum. Kapatmak için Instagram'a mail bile attım fakat aradan 1 gün geçmesine rağmen kimse geri dönmedi. Bu 2 hesabımı nasıl kapatabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çok hızlı cevaplamıyorlar maalesef. E-posta adresiniz mutlaka gerekir hesabı kurtarmak için. Veya başka bir kişisel bilgi gerekir. Ne hatırlıyorsunuz?

Çok hızlı cevaplamıyorlar maalesef. E-posta adresiniz mutlaka gerekir hesabı kurtarmak için. Veya başka bir kişisel bilgi gerekir. Ne hatırlıyorsunuz?

Hatırladığım çoğu şifreyi girdim fakat olmadı. Zaten 6 7 sene önce açtığım hesaplardı. Şifreyi unuttum seçeneğine tıkladıktan sonra e-postaya bir doğrulama kodu gönderiyor fakat e-postayı sansürlediği için e-postayı da bulamıyorum.

Hocam, e-postayı ve şifreyi bilmiyorsan Instagram'ın Yardım Merkezi'ne gidip "Hesap ve profil" kısmında "Hesap erişim sorunları" seçeneğini dene. Orada hesap doğrulama seçenekleri var, kimliğinle hesabı doğrulamayı deneyebilirsin.

Hocam, e-postayı ve şifreyi bilmiyorsan Instagram'ın yardım merkezi'ne gidip "hesap ve profil" kısmında "hesap erişim sorunları" seçeneğini dene. Orada hesap doğrulama seçenekleri var, kimliğinle hesabı doğrulamayı deneyebilirsin.

Baktım hocam şimdi ona da. Eğer e-postayı unuttuysanız ve Facebook hesabınız Instagram hesabınıza bağlıysa Facebook üzerinden yenileyebiliyorsunuz fakat benim hesabım bağlı değil. Artık Instagram'ın attığım maile dönmesini bekleyeceğim.

Baktım hocam şimdi ona da. Eğer e-postayı unuttuysanız ve Facebook hesabınız Instagram hesabınıza bağlıysa Facebook üzerinden yenileyebiliyorsunuz fakat benim hesabım bağlı değil. Artık Instagram'ın attığım maile dönmesini bekleyeceğim.

Maalesef beklemekten başka çare kalmamış gibi görünüyor. Instagram’ın dönüş yapmasını beklemek gerekiyor, süreç biraz zaman alabilir. İnşallah en kısa sürede çözülür.

ppde yüzünüz varsa taklit atıp kapatabilirim ben.

Geri
Yukarı