Instagram'daki satıcılar güvenilir mi?

Ahmet'S

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-6700 ASUS RX 570 8GB OC
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Instagram'dan bir sayfa buldum, FIFA 2021 satıyor sadece 50 TL diyor. Bir sitesi falan var orada hep iyi şeyler falan yazıyor fakat benim yine de inanasım gelmedi. Sizce güvenip alınır mı? Böyle sayfalardan alışveriş yapan arkadaşlar varsa yazması çok daha iyi olur.

Merhaba, Instagram'dan bir sayfa buldum, FIFA 2021 satıyor sadece 50 TL diyor. Bir sitesi falan var orada hep iyi şeyler falan yazıyor fakat benim yine de inanasım gelmedi. Sizce güvenip alınır mı? Böyle sayfalardan alışveriş yapan arkadaşlar varsa yazması çok daha iyi olur.
Kesinlikle değil çalıntı hesapları satıyolar almayın 1 saat sonra hesaba başka biri girerse şaşırmayın.

Sayfanın güvenilirliği değişir hocam, ama 50 lira diyorsa muhtemelen ya çakmadır ya da çalıntıdır. Sıkıntı çıkarabilir başınıza.

Geri
Yukarı