Instagram'daki yurt dışı ucuz iPhone fiyatları gerçek midir?

Yanlış bilgi
Hocam gerçek çünkü; Orda TRT vergisiydi cartdı curtu devlete bir tane daha almıyorsun burdakinin aksine o yüzden orası ucuz ama buraya gelince telefonuna yeni "ip" attırman lazım o vergileride ordan kesiyorlar onu da tanıdık bi telefoncuya el altından yaptırırsan sorun olmaz.

Hocam gerçek çünkü; orada TRT vergisiydi cartdı curtu devlete bir tane daha almıyorsun buradakinin aksine o yüzden orası ucuz ama buraya gelince telefonuna yeni "IP" attırman lazım o vergileride oradan kesiyorlar onu da tanıdık bir telefoncuya el altından yaptırırsan sorun olmaz.

Söyledikleriniz tamamen hatalı. iPhone 13 Pro Max ABD fiyatı 16.233 TL aynı zamanda iPhone cihazlara IMEI repair yapılamıyor.

Hesabın takipçileri gerçek bile değil, büyük ihtimalle demiyorum burası %100 dolandırıcı. Yurt dışından telefon almak evet biraz daha ucuza geliyor ama 30.000 liralık telefonun 7.000 liraya düşmesi düşünülemez bile. Oynarsa bir iki kağıt ya oynar ya oynamaz. Pederin arkadaşı ırakta çalışıyor peder kendine de getirttiriyor.

Yüksek takipçili hesap satın falan almış ezikler, 50.000 kişilik aile olduk falan yazmışlar, büyük eziklik.

Cevaplar için teşekkürler ben inanmadım ama bu aralar böyle onlarca sayfaya denk geldim. Bir de burası fazla ucuz bu fiyatların 2 katına satan sayfalar da var. 😀

Hocam gerçek çünkü; Orda TRT vergisiydi cartdı curtu devlete bir tane daha almıyorsun burdakinin aksine o yüzden orası ucuz ama buraya gelince telefonuna yeni "ip" attırman lazım o vergileride ordan kesiyorlar onu da tanıdık bi telefoncuya el altından yaptırırsan sorun olmaz.
İphone 13 Pro Max ABD'de 1100 dolardan başlıyor Apple Store'de. Hadi de ki 100 dolar indirim oldu, senin hatrina da bir 100 dolar daha indirelim etti mi 900 dolar, çarp 14'le küsürati da silelim; 12600 yapıyor. Ee mümkün mü sence? Adam fabrikadan alsa! bu fiyata satamaz. Bence Rizeli bir arkadaş varsa gidip magazaya durumu kontrol etsin ki en iyi ihtimalle taklit telefon satiyorlardir.
Cevaplar için teşekkürler ben inanmadım ama bu aralar böyle onlarca sayfaya denk geldim. Bir de burası fazla ucuz bu fiyatların 2 katına satan sayfalar da var. 😀
17-18'e falan satılabilir ama bu fiyatlar aşırı saçma. Şahsen kendim TR'de 7500-8000 olan telefonu yurtdışından 3800'e falan almıştım, ama biri gelip 2000 derse orası işte çok saçma olur.

İphone 13 Pro Max ABD'de 1100 dolardan başlıyor Apple Store'de. Hadi de ki 100 dolar indirim oldu, senin hatrina da bir 100 dolar daha indirelim etti mi 900 dolar, çarp 14'le küsürati da silelim; 12600 yapıyor. Ee mümkün mü sence? Adam fabrikadan alsa! bu fiyata satamaz. Bence Rizeli bir arkadaş varsa gidip magazaya durumu kontrol etsin ki en iyi ihtimalle taklit telefon satiyorlardir.

17-18'e falan satılabilir ama bu fiyatlar aşırı saçma. Şahsen kendim TR'de 7500-8000 olan telefonu yurtdışından 3800'e falan almıştım, ama biri gelip 2000 derse orası işte çok saçma olur.
Yani elden teslim diyenler de var. Fiyatı yüksek ama bunlardan sizin dediğiniz gibi sıfıra yakın aşırı ucuz değil.

1651749395716.png

"Memnuniyet" başlığı altında attıkları hikayelerdeki fotoğrafların hepsi ikinci el sitelerinden alınıp watermarkları kaldırılmış fotoğraflar.

Örneğin bu fotoğrafın ait olduğu ilan bu: https://www.letgo.com/tr-tr/i/iphone-12-pro-max_bd17d8d0-4d01-41ea-84d9-1b05e4e01f3d

1651749484204.png

Geri
Yukarı