Instagram'dan alınan ayakkabılar nasıldır?

elrici

Hectopat
Bir kez denemek istiyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    206,8 KB · Görüntüleme: 95
  • Adsız.png
    Adsız.png
    223,5 KB · Görüntüleme: 92
Sayfa güvenilirliğini kontrol edin daha önce sipariş veren biri paylaşılmış ise sorabilirsiniz .
Bu dönemde kimin ne göndereceği hiç belli olmaz

Zamanında ergenliğimden dolayı aldanmış ve İzmir'den almıştım. Daha 1 hafta kullanmadan ayağımda yırtılmıştı. Ne malzemesi belli ne kalitesi. Size tavsiyem onlar yerine LCW gibi yerlerde kendi markaları ile sattıkları ayakkabıyı almanız. 4 yıl önce 30 TL'ye kendi marka ayakkabısını aldım, hala taş gibi tek sorun yaşamadım.
Çin'den $10'a getirdikleri ayakkabılar işte. Instagram'da iteliyorlar millete.

Toptan alınca 2-3 dolara bile geliyor, cidden öyle bir durum var. Tahminimce bunların ortak toptancısı var ve on binlerce alınca dediğim fiyata geliyor.

Güvenilir sayfalar var.Profilin'de şeffaf kargo yazan yerlerden alınır.Çünkü kargo paketi üstü açık hangi ayakkabı geldiğini görebiliyorsun.Yada ayakkabımı geldi diye. :)
Şahsen orjinal ayakkabıya 450 lira verecek 5 krş param yok.Olsa'da vermem.En basit örneği Adidasın klasik süper star isimli ayakkabısı yapım maliyeti 90 küsür liraya geliyor.Lakin tek bir etiketle Adidasın kendi sitesinde 829 TL satılıyor.Trendyol gibi siteler'de yine 450-500 lira civarı.Lakin 90 küsür maliyeti olan bir ayakkabıya ve üç çizgi bulunan bir etikete 450 500 lira vermem.Tabi bu tercih meselesidir.Kimse kimsenin parasına karışamaz.
Bir çok kez İnstagram'dan şeffaf kargolu ayakkabı aldım.Hiçbir şekilde kazıklanmadım.Süper star 2 tane 120 TL'e almıştım birini bir yaz boyunca yaklaşık 5 ay kullandım attım.
İst_ayakkabı olması lazım tam hatırlamıyorum şuan'da yıpranma gibi olay hiç olmadı çünkü işe gitmeye bir'de kafeye falan gitmeye giydiğim için yırtık gibi olay hiç olmadı.Bu yönden geç eskidi.

Yeni konular

Geri
Yukarı