Instagram'dan alınan ayakkabılar nasıldır?

Zamanında ergenliğimden dolayı aldanmış ve İzmir'den almıştım. Daha 1 hafta kullanmadan ayağımda yırtılmıştı. Ne malzemesi belli ne kalitesi. Size tavsiyem onlar yerine LCW gibi yerlerde kendi markaları ile sattıkları ayakkabıyı almanız. 4 yıl önce 30 TL'ye kendi marka ayakkabısını aldım, hala taş gibi tek sorun yaşamadım.
LCW ayakkabıyı 2 senedir sorunsuz kullanıyorum. Taş gibi.

Hocam markaoutletonline diye mağaza var. Oranın kendi mağazası var. Eğer İstanbuldaysanız oraya uğrayın.

Toptan alınca 2-3 dolara bile geliyor, cidden öyle bir durum var. Tahminimce bunların ortak toptancısı var ve on binlerce alınca dediğim fiyata geliyor.

GoAnfu replika üreticilerin yuvası zaten. Aliexpress'te de bol bol varlar ama ürün çeşitliliği bu kadar değil. Replikalar kalite kalite aslında ama bu Instagram satıcıları en leş, ucuz modelleri getiriyor maksimum kar için. Zaten Çin'e, Vietnam'a gitsen aklını kaçırırsın bu mağazalardan sebep. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Berbat sağlıksal açıdan zararlı ve rahatsız edici ürünler parası olan insanlardan görüp imrenip alınacak şeyler değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı