Instagram'dan alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Dolandırılma ihtimalin yüksek. Kapıda ödeme yapıyorsan kargocudan kargodan ufak bir delik açıp içinde neler olduğunu küçük bir nebze anlayabilirsin(ben öyle yapıyorum)

Ne olursa olsun sosyal medyadan bilmediğin bir şahısdan ürün alma benim akrabamdan birisi almıştı ve dolandırmışlar Trendyol Hepsiburada vb. yerlerden almanı tavsiye ederim. Bilmediğin ve güvenmediğin şahıslardan herhangi bir ürün alma sonra pişman olursun ama genede sen bilirsin. Görüntüler dolandıcırı olmadığını sandırsada çoğu zaman dolandırıcı oluyor.

Ne olursa olsun sosyal medyadan bilmediğin bir şahısdan ürün alma benim akrabamdan birisi almıştı ve dolandırmışlar Trendyol Hepsiburada vb. yerlerden almanı tavsiye ederim. Bilmediğin ve güvenmediğin şahıslardan herhangi bir ürün alma sonra pişman olursun ama genede sen bilirsin. Görüntüler dolandıcırı olmadığını sandırsada çoğu zaman dolandırıcı oluyor.
Alışveriş yapan kişilerin kişisel hesaplarına DM yazdım, memnun olduklarını söylüyorlar.
Ancak halen şüphelerim var neden bilmiyorum.
Sayfadan vergi no isteyin, eğer verirlerse e-devlet üzerinden sorgulayın, eğer bilgiler doğru ise sipariş verin.
Dolandırıcı bir kişinin de vergi NO su olabilir ama

Yeni konular

Geri
Yukarı