Instagram'dan Galatasaray'ı takip edemiyorum

Petri

Kilopat
Arkadaşlar zamanında Galatasaray Konyaspor'a 2-1 yenildiğinde mağlubiyet postunu görünce sinirlenip takipten çıkmıştım. Geçenlerde yeniden takip etmek istedim ama olmadı. Bana "Daha Sonra Tekrar Dene, Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz." diye bir uyarı vermişti. O zaman çok umursamamıştım. Birkaç gün önce tekrar denemiştim ve gene olmamıştı. Bugün tekrar denedim ve gene olmadı. Bu sorunu biraz araştırınca art arda çok fazla hesap takip edince böyle bir uyarı alabileceğimiz yazıyordu. Ben hiç öyle bir şey yapmadım zaten çok fazla da Instagram kullanmıyorum. Bu arada belirtmek isterim bu sorun sadece Galatasaray'ın hesabını takip etmek isteyince oluyor. Birkaç hesabı takip etmeyi denedim ve hiçbir sıkıntı olmadı. Sizce neden böyle bir durum yaşıyorum? Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar zamanında Galatasaray Konyaspor'a 2-1 yenildiğinde mağlubiyet postunu görünce sinirlenip takipten çıkmıştım. Geçenlerde yeniden takip etmek istedim ama olmadı. Bana "Daha Sonra Tekrar Dene, Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz." diye bir uyarı vermişti. O zaman çok umursamamıştım. Birkaç gün önce tekrar denemiştim ve gene olmamıştı. Bugün tekrar denedim ve gene olmadı. Bu sorunu biraz araştırınca art arda çok fazla hesap takip edince böyle bir uyarı alabileceğimiz yazıyordu. Ben hiç öyle bir şey yapmadım zaten çok fazla da Instagram kullanmıyorum. Bu arada belirtmek isterim bu sorun sadece Galatasaray'ın hesabını takip etmek isteyince oluyor. Birkaç hesabı takip etmeyi denedim ve hiçbir sıkıntı olmadı. Sizce neden böyle bir durum yaşıyorum? Çözümü var mıdır?
Ben de Jenna Ortega'yı takipten çıkmıştım sonrasında güzel bulup :D tekrar takbe almak istediğimde aynı uyarıyı aldım arkadaşıma sordum o da Rock için ayınısını yapmış ve aynı uyarıyı almıştı. Bir süre sonra tekrar denediğinde ise sorunun çözüldüğünü söyledi. Instagram böyle.. Hataları bitmek bilmiyor.

Arkadaşlar zamanında Galatasaray Konyaspor'a 2-1 yenildiğinde mağlubiyet postunu görünce sinirlenip takipten çıkmıştım. Geçenlerde yeniden takip etmek istedim ama olmadı. Bana "daha sonra tekrar dene, topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz." diye bir uyarı vermişti. O zaman çok umursamamıştım. Birkaç gün önce tekrar denemiştim ve gene olmamıştı. Bugün tekrar denedim ve gene olmadı. Bu sorunu biraz araştırınca art arda çok fazla hesap takip edince böyle bir uyarı alabileceğimiz yazıyordu. Ben hiç öyle bir şey yapmadım zaten çok fazla da Instagram kullanmıyorum. Bu arada belirtmek isterim bu sorun sadece Galatasaray'ın hesabını takip etmek isteyince oluyor. Birkaç hesabı takip etmeyi denedim ve hiçbir sıkıntı olmadı. Sizce neden böyle bir durum yaşıyorum? Çözümü var mıdır?

VPN dene bende öyle oldu(ayrıca neden yenilince takipten çıkıyorsun ki 14 maçlık seri elbet bitecekti hep galibiyet alamazdık iyi gün taraftarlığı yapmayın sonu böyle oluyor :))

Şöyleki bazı hesaplar aniden çok fazla takipçi değişimi olunca takip etmesi kapanıyor bir süre geçince tekrar açılıyor hata değil Instagram'ın yapmış olduğu şey yanlışım varsa uyarırsanız sevinirim

Ben de Jenna Ortega'yı takipten çıkmıştım sonrasında güzel bulup :D tekrar takbe almak istediğimde aynı uyarıyı aldım arkadaşıma sordum o da Rock için ayınısını yapmış ve aynı uyarıyı almıştı. Bir süre sonra tekrar denediğinde ise sorunun çözüldüğünü söyledi. Instagram böyle.. Hataları bitmek bilmiyor.
Anladım hocam bakalım ne zaman düzelicek benimkisi.
VPN dene bende öyle oldu(ayrıca neden yenilince takipten çıkıyorsun ki 14 maçlık seri elbet bitecekti hep galibiyet alamazdık iyi gün taraftarlığı yapmayın sonu böyle oluyor :))
Tamamdır hocam sağolun denerim. Bu arada bana neden iyi gün taraftarı dediniz anlamadım. İlkokuldayken bile GS maçlarına giderdim. Yaklaşık 5 yıldır da düzenli olarak Galatasaray maçlarına gidiyorum. Ben takımımı iyi günde de kötü günde de desteklerim. O gün seri bittiği için çok sinirlenmiştim ama öyle böyle değil. Sonra Instagram'a girince karşıma çıkan ilk şey bu post olunca da o sinirle takipten çıkmıştım. Dediğim gibi çok fazla Instagram kullanmadığım için de çok sonradan takipten çıktığımı fark ettim.

Anladım hocam bakalım ne zaman düzelecek benimkisi.

Tamamdır hocam sağ olun denerim. Bu arada bana neden iyi gün taraftarı dediniz anlamadım. İlkokuldayken bile GS maçlarına giderdim. Yaklaşık 5 yıldır da düzenli olarak Galatasaray maçlarına gidiyorum. Ben takımımı iyi günde de kötü günde de desteklerim. O gün seri bittiği için çok sinirlenmiştim ama öyle böyle değil. Sonra Instagram'a girince karşıma çıkan ilk şey bu post olunca da o sinirle takipten çıkmıştım. Dediğim gibi çok fazla Instagram kullanmadığım için de çok sonradan takipten çıktığımı fark ettim.

Yok hocam sadece serinin bitmesi normaldi ben şahsen üzülmedim koyu Galatasaray taraftarı olmama rağmen sadece mağlubiyet alınca takipten çıkmanız bana değişik geldi o yüzden öyle dedim yanlış anladıysanız kusura bakmayın.

Yoğunluk yüzündendir muhtemelen.
Sanmıyorum kaç kere denedim farklı zamanlarda.
Yok hocam sadece serinin bitmesi normaldi ben şahsen üzülmedim koyu Galatasaray taraftarı olmama rağmen sadece mağlubiyet alınca takipten çıkmanız bana değişik geldi o yüzden öyle dedim yanlış anladıysanız kusura bakmayın.
Yok hocam yanlış algılamadım sadece açıklama yapma gereksinimi duydum 😀.

VPN ile de denedim ama olmadı. Sanırım mecbur bekleyeceğiz. Instagram'a yardım talebi oluştursam cevaplar mı acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı