Instagram'dan gelen mail sahte mi?

BY LEWU

Hectopat
Merhaba, bugün 16.00 da Instagram adlı Gmail'den "yeni giriş yapıldı" diye mail gelmiş. Bana pek inandırıcı gelmedi. Dalgınlıkla hesabı güvene al a tıkladım ve artık o link hata veriyor. Hesabın şifresini ne olur ne olmaz değiştireceğim.

Dosya Ekleri

• 20240526_225907.jpg
    20240526_225907.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 49
Hocam Instagram'ın kulandığı mail adresi bu değil çünkü Instagram'dan gelen mailerin gönderen hesap kısmında hem profili hem de doğrulama rozeti olur sizde yok. Belkide anlık yüklememiştir zaten yazının tamamı gözükmyor tamamının gözüktüğü bir fotoğraf atarsanız daha iyi cevaplar verebiliriz.

Ben eski Instagram'dan gelen bu tarz mailireme benzetemedim. Benimkilerde doğrulanmış Instagram hesabı rozeti bulunuyordu.

Hocam Instagram'ın kulandığı mail adresi bu değil çünkü Instagram'dan gelen mailerin gönderen hesap kısmında hem profili hem de doğrulama rozeti olur sizde yok. Belkide anlık yüklememiştir zaten yazının tamamı gözükmyor tamamının gözüktüğü bir fotoğraf atarsanız daha iyi cevaplar verebiliriz.

Ben eski Instagram'dan gelen bu tarz mailireme benzetemedim. Benimkilerde doğrulanmış Instagram hesabı rozeti bulunuyordu.

Vallahi bilmiyorum hocam mail adresini googlea yazdım güvenilir demişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı