Instagram'dan Shopier ile satış sürecinde nelere dikkat edilmeli?

Wankula153

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Geçenlerde dolap da satış yapmak ile ilgili bir konu açmıştım. Bir arkadaş Instagram'dan daha çok satış yapabileceğimiz söyledi bunun farkındaydım. Fakat vergi işleri kafamı karıştırıyordu. Sonra Instagram satış yapan birçok kişinin aslında Shopier üzerinden satış yaptığını gördüm. Aynı şeyi yaptım. Bir Instagram hesabı açtım. Dolap, gardırops hesabı açtık. İsteyen bu 3 seçenek ile alışveriş yapabilecek. Bileklik satacağız. İlk part bugün geldi malzemelerin. Bir ayda 1000 TL gibi bir kâr düşündük. Yaptığımız ürünlerin kârları 60 TL civarı. Sizce bu yöntemler ile 1 ay içinde 1000TL kazanabilir miyiz? Dolap ve gardırops2'da öne çıkarma yapacağım. Instagram tarafında ne yapabilirim? Ürünlerimin öne çıkması için. Bu şekilde e-ticaret yapan var ise. Deneyimlerinş paylaşması çok iyi olur. Şahıs şirketi açana kadar 2-3 ay böyle satış yapıp sonra Trendyol gibi sitelere geçeceğim. Aslında asıl amacımız Amazon fba fakat tabii para lazım. Hem para kazanıp hem bu şekilde deneyim kazanıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı