Instagram'dan şifre değiştirme linki geldi

dlkcynnn

Decapat
Ben şimdi diyelim ki bu durumu öğrenmek istesem o kişi bulunur mu Instagram linkine tıkla şifrem değişsin diye link sanırım hesabımı girip şifremi unuttum kısma girip numarama basıp gönderildi bu durum da o Instagram hesabı bulunur mu?

Dostum hiç anlamadım dediğinden. Yine de anladığım kadarıyla başka bir kişi şifre değiştirme linki yolladı sen de bulunur mu diye soruyorsun. Evet kişinin konumu gözüküyor diye biliyorum.

Dostum hiç anlamadım dediğinden. Yine de anladığım kadarıyla başka bir kişi şifre değiştirme linki yolladı sen de bulunur mu diye soruyorsun. Evet kişinin konumu gözüküyor diye biliyorum.

Konum kapalıysa peki?

Bulunmaz. Siz linke tıklamayın ve iki faktörlü açık değilse açın.

Ya mesela gidip şikayetçi olsam bundan kim mesaj attı diye bulunmuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu bilmiyorum. Ama o linklere çok güvenme galiba buna oltalama deniyordu.

Sanırım bir de son numarası görmek içinde yapıyorlarmış. Çok saçma 850'den geliyor. Öyle link Instagram linki yani bu şimdi bulunmaz mı diyorsun. Şikayetçi olsam kim bana bunu yaptı diyen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım bir de son numarası görmek içinde yapıyorlar mış çok saçma 850'den geliyor öyle link Instagram linki yani bu şimdi bulunmazmı diyosun şikayetçi olsam kim bana bunu yaptı diyen.

Ya çok takma hesabına bir r şey olmadıysa kimse uğraşmaz bir de masraflı iş.

Birkaç hafta önce bana da şifre sıfırlama maili gelmişti. Destek ile iletişime geçip sorduğumda başka birinin telefon numarasını veya kullanıcı adını yanlış girmiş olabileceği, bu nedenle böyle bir mail gelmiş olabileceğini söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı