Instagram'dan SMS alamıyorum

Neckert

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Birkaç gün önce Instagram hesabımı dondurmuştum, bugün açmak istediğimde SMS gönderildi verilen kod ile giriş yapmak istediğimde giriş yapamıyoruz benzeri bir hata ile karşılaştım, (ama SMS gelmişti) daha sonra durumu Instagram desteğine ilettim ancak yardımcı olmayacaklarını adım gibi eminim, onlardan da herhangi bir cevap gelmeyince kendim denemeye devam etmek istedim ancak, şu anda da hiçbir şekilde SMS de gelmiyor. Gerçekten akıl tutulması 1 saat önce SMS gelirken şu anda asla Instagram'dan SMS alamıyorum. Bu sorunun çözümü var mı? Yoksa gerçekten Instagram'ın aptallığı yüzünden hesabıma artık ulaşamayacak mıyım?

Ulaşırsın, ama birkaç gün beklemen gerek. Bana da olmuştu ve 2-5 gün bekleyip denedim, mesaj geldi. Çok sık yapıldığı veya başka bir nedenden ötürü bazen aptallasiyor.

Ulaşırsın, ama birkaç gün beklemen gerek. Bana da olmuştu ve 2-5 gün bekleyip denedim, mesaj geldi. Çok sık yapıldığı veya başka bir nedenden ötürü bazen aptallasiyor.

SMS alsam bile "üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu" hatası alıyorum. Mail yoluyla da ulaşmaya çalışıyorum ama herhangi bir dönüt alacak mıyım onu bilmem? Destek servisinin en iyi olması gereken firmanın onlara ulaşabilecek hiçbir bağlantılarının olmaması rezalet. Kendi aptallıkları yüzünden benim hesabım gidiyor.

SMS alsam bile "üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu" hatası alıyorum. Mail yoluyla da ulaşmaya çalışıyorum ama herhangi bir dönüt alacak mıyım onu bilmem? Destek servisinin en iyi olması gereken firmanın onlara ulaşabilecek hiçbir bağlantılarının olmaması rezalet. Kendi aptallıkları yüzünden benim hesabım gidiyor.
Yok merak etmeyin gitmez, aptal oldukları konusunda hemfikirim de. Bekleyeceksiniz birkaç gün hiç denemeden.

Geri
Yukarı